Cody Stamannas | Instagram.com nuotr

Cody Stamannas | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase esančiose „UFC Apex“ patalpose (JAV) vyks „UFC 250“ mišrių kovos menų turnyras. Jo pagrindinę programą, kaip jau tampa įprasta, tiesiogiai transliuos ir „TV3 Sport“ kanalas.

Kiek anksčiau – preliminarioje programoje – pasirodys amerikietis Cody Stamannas (18-2-1). Jis puslengvio svorio kategorijoje susikaus su tautiečiu Brianu Kelleheriu (21-10).

Praėjusią savaitę buvo iškilusi grėsmė, kad ši kova neįvyks – C.Stamannas netikėtai prarado 18-metį brolį Jacobą. Sportininkui buvo pasiūlyta nukelti kovą, bet jis nusprendė žengti į narvą.

„Žmonės man sakė, kad jei nuspręsiu nukelti kovą vėlesniam laikui, visi mane supras. Aš tada pamąsčiau, ko tokioje situacijoje norėtų Anapilin iškeliavęs žmogus. Galiu be jokių abejonių pasakyti, kad brolis būtų norėjęs matyti mano kovą. Jam visada patikdavo stebėti mano kovas“, - pasakojo C.Stamannas.

Iki šiol neišsiaiškinta, kodėl staiga mirė J.Stamannas: „Tai buvo visiškai netikėta... Mano širdis sudaužyta ir aš neturiu žodžių, kaip apibūdinti dabartinę savijautą. Jis buvo vienas didžiausių mano fanų. Jo mirtis mane sugniuždė, bet aš turiu toliau daryti savo darbą. Pora paskutinių mėnesių viso pasaulio žmonėms įrodė, kad šioje žemėje gali nutikti bet kas, kad niekas tau nėra garantuota ir kad viską galima prarasti. Privalau būti geriausia savo paties versija ir taip pagerbti brolio atminimą. Mirtis yra amžina, viskas baigta. Mano širdis sudaužyta, bet protas liko aštrus, o ugnis viduje – liepsnoja.“

Trečiadienį apie tragediją varžovo šeimoje išgirdo ir B.Kelleheris. Jis nusiuntė užuojautą C.Stamannui.

„Išgirdau siaubingas žinias apie mano varžovo brolį. Žinau, kad šeštadienį eisime į mūšį, bet norėjau pasiūlyti tau ir tavo šeimai savo užuojautą ir maldas“, - rašė B.Kelleheris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.