LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

NBA krepšinis sugrįš šią vasarą. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski skelbia, jog lygos komandų vadovai artėjančiame balsavime sutiks pratęsti sezoną su NBA pasiūlytu 22 komandų formatu.

Toliau sezoną tęs 16 šiuo metų atkrintamųjų paveiksle esančios komandos, tarp jų yra Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ bei Domanto Sabonio ginama Indianos „Pacers“ ekipose.

Taip pat prisijungs dar šeši klubai, kurie dabar yra už atkrintamųjų ribų, bet turi geriausius rezultatus. Tai yra Naujojo Orleano, Portlando, Fynikso, Sakramento, San Antonijaus ir Vašingtono ekipos.

Rungtynės vyks Orlande, Walt Disney pramogų parke. Planuojama sezono atnaujinimo data yra liepos 31 diena.

NBA komandos dar sužais aštuonias reguliariojo sezono rungtynes, per kurias paaiškės galutinis komandų išsidėstymas.

Jeigu aštuntoje vietoje esanti ekipa nuo devintosios komandos skirs daugiau nei keturios pergalės, visos atkrintamųjų poros iš karto bus aiškios. Jeigu skirs mažiau nei keturios pergalės, tada aštuntoji ir devintoji komanda turės tarpusavyje žaisti dėl paskutinio bilieto į atkrintamąsias.

Aštuntajai komandai užteks vienos pergalės, devintajai reikės dviejų.

Vėliausia NBA sezono pabaigos data yra spalio 12 diena. Po to bus naujokų birža ir laisvųjų agentų turgus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.