Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Šiuo metu net tris iš keturių pagrindinių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų turintis 30-metis britas Anthony Joshua moterų dėmesiu niekada nesiskundė, bet iki šiol lieka be antrosios savo pusės.

„Manau, kad įmanoma susitikinėti su žmogumi ir vis tiek būti sėkmingu sportininku, tačiau šie du dalykai – sunkiai suderinami. Jaučiu, kad užmezgęs romaną turėčiau keisti savo dienotvarkę, o man tai būtų sudėtinga padaryti. Iš tėčio apie tokius dalykus nelabai gaudavau patarimų, o aš pats sūnui patarčiau dar vidurinėje mokykloje paieškoti savo gyvenimo meilės. Kuo vėliau pradedi jos ieškoti, tuo tai darosi sunkiau, nes turi vis daugiau įsipareigojimų ir dalykų, kuriuos sunku pakeisti.

Jei dabar su kuo nors susitikinėčiau, turėčiau kažko atsisakyti. Nežinau, kaip prie to prisitaikyčiau. Aš bendrauju su merginomis, bet pasistengiu, kad mūsų santykiai nebūtų rimti. Dabar neturiu merginos ir jau ilgai esu vienišas, bet kuo vyresnis tampu, tuo labiau suprantu, kad noriu šalia savęs žmogaus. Gal man reikia pradėti vaikščioti į įžymybių vakarėlius? Būtų gerai sutikti merginą, suprantančią šlovės kainą. Norėčiau tokios, kuri yra paprasta ir norėtų sukurti šeimą“, - pasakojo britas.

A.Joshua anksčiau susitikinėjo su Nicole Osbourne. 2015 m. ji pagimdė sūnų, bet jau po metų pora išsiskyrė. Nuo tada britas lieka vienišas.

Profesionalų bokso ringe A.Joshua turi 23 pergales (21 nokautu) ir 1 pralaimėjimą. Jis planavo ginti WBA (Super), IBF ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš reitingo lyderį bulgarą Kubratą Pulevą, bet koronavirusas sumaišė visas kortas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Marius
2020-06-08 15:30:30
Islaikyti toki lygi bokse daug dirbti reikia saleje ir uz Jo's,teisingai pasake kodel nera antros puses,as isivaizduoju Kiek barakudu bando ji prisigriebti del saibu:D
Atsakyti
As
2020-06-04 00:01:52
Man patiko vyro sypsena labai
Atsakyti
Asd
2020-06-03 19:18:46
Anglu visciukas pidarastelis kaip ir qunnncy
Atsakyti
Ub1s
2020-06-03 20:26:59
Kaip netikėta, pirmas komentaras iš pydero nr. 1. O šiaip Joshua turi sūnų, tik jam gal 4-5 metai.
Rimtas
2020-06-03 22:08:41
Visciuke tu ble, duotu tau bokalą viena ir numirtumiai ne užauga tu..