Sky Brown | Instagram.com nuotr

Sky Brown | Instagram.com nuotr

 2019 m. pasaulio riedlenčių sporto čempionato bronzos medalininkė 11-metė japonų kilmės britė Sky Brown jau šiemet veikiausiai būtų patekusi į Tokijo olimpiadą, bet savo svajonę turėjo atidėti dar metams.

Jaunoji riedlenčių sporto vunderkindė treniruotėje nesėkmingai bandė užvažiuoti ant rampos. Pasiekusi jos kraštą, S.Brown prarado riedlentės kontrolę ir krito iš didelio aukščio. Mergaitė skubiai sraigtasparniu buvo nugabenta į ligoninę. Jai skilo kaukolė, lūžo ranka ir riešas. Nepaisant to, S.Brown bando išlikti pozityvi ir žada grįžti į sportą.

„Įprastai nesidalinu įrašais iš kritimų ir nesu linkusi kalbėti apie juos, nes noriu savo sekėjams suteikti tik geras emocijas, tačiau tai buvo skausmingiausias kritimas mano gyvenime. Kartais nukristi yra visai normalu. Norėjau pranešti, kad man viskas gerai, nesijaudinkite. Aš pakilsiu ir „spausiu“ dar stipriau. Žinau, kad pasaulyje dabar vyksta daug negerų dalykų. Kad ir ką mes bedarytume, turime tai daryti vedini meilės ir laimės“, - sakė S.Brown.

Mergaitės nelaimė apskriejo pasaulį. Jai palinkėjimus siuntė net ir pačios ryškiausios visų laikų riedlenčių sporto žvaigždės.

„Blogiausia visų laikų diena. Tikiuosi, kad šiandien operacija praėjo sėkmingai“, - rašė Tony Hawkas.

Žinutę parašė ir penkiskart „X Games“ bei pasaulio riedlenčių sporto čempionė Leticia Bufoni: „Tu stipri. Netrukus viskas bus gerai. Linkiu tau kuo greičiau pasveikti.“

S.Brown į Tokijo olimpiadą turėtų patekti pagal reitingą, tačiau dabar niekas nedrįsta prognozuoti, kada mergaitė galės grįžti ant riedlentės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

mirka3
2020-06-03 22:48:56
Olimpiadoj būtų patriukšmavus šita mažylė, nors jau ji nevisai mažylė, žinant nuo kada ji varo nerealiai.
Atsakyti
sssss
2020-06-04 12:58:24
Tai ir patriuksmaus tokijo olimpinėse