Marija Agapova | Instagram.com nuotr

Marija Agapova | Instagram.com nuotr

 23-ejų metų kazachė Marija Agapova (8-1) pernai atvyko į JAV, kad siektų savo svajonės patekti į stipriausią MMA organizaciją pasaulyje – UFC.

M.Agapova buvo pakviesta į UFC prezidento Dana White‘o vardo turnyrą, tačiau ten teisėjų sprendimu pralaimėjo prieš Tracy Cortez. Tąkart kazachė negavo UFC kontrakto ir susidūrė su finansinėmis problemomis.

„Per pastaruosius metus nė karto negalvojau apie sugrįžimą namo, bet buvo tikrai sunkių momentų. Jau buvau susidėliojusį planą kaip gyventi gatvėje ir tapti „bomže“. Norėjau parduoti savo atsivežtus daiktus, nusipirkti palapinę ir joje gyventi. Tuo metu man buvo sudarytos treniruočių sąlygos, ten galėjau ir nusiprausti, ir pasikrauti telefoną. Problemos prasidėdavo išėjus iš salės, nes neturėjau kur gyventi.

Kol neradau rėmėjų, sugalvojau planą, kaip gyventi gatvėje. Buvau pasiruošusi žudyti balandžius ir juos iškepti, kad tik nereikėtų grįžti namo ir atsisakyti savo svajonės. Kai neturėjau pinigų maistui, sulaukiau pagalbos iš komandos draugų ir vadybininkų. Aš savo ankstesnę treniruočių salę palikau, nes neišgalėjau mokėti už treniruotes. Tada mane priėmė „American Top Team“. Sulaukiau iš jų labai daug pagalbos. Ką naudingo apie gyvenimą išmokau JAV? Nedaug ką. Dabar dar labiau nekenčiu pasaulio nei anksčiau“, - pasakojo M.Agapova.

Antroje 2019 m. pusėje kazachė buvo pakviesta į „Invicta“ organizaciją. Ten ji laimėjo dvi kovas pirmajame raunde ir pagaliau įtikino UFC vadovus, kad yra verta kontrakto. Sutartį su UFC kazachė pasirašė šių metų vasarį.

M.Agapovos debiutas UFC narve įvyks jau kitą savaitgalį. Ten jos lauks MMA narve nenugalėta kita UFC debiutantė brazilė Melissa Gatto (6 pergalės ir 2 lygiosios). 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.