Riversas | BNS nuotr.

Riversas | BNS nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komandoje sėkmingai antroje sezono pusėje žaidęs K.C.Riversas su klubu apie kitą sezoną dar nesikalbėjo.

Amerikietis bendraudamas su Graikijos žiniasklaida teigė, kad iš „Žalgirio“ pusės kontakto nebuvo, nors jis anksčiau buvo išreiškęs norą likti Kaune.

„Kol kas su klubu nebendravome. Galbūt jie bendrauja su mano agentu, tačiau to nežinau. Esu laimingas būdamas laisvas ir šiuo metu sportuoju bei ruošiuosi kitam sezonui. Viskas yra gerai. Rinka jau juda ir matau, kad Milanas buria itin stiprią sudėtį. Man smalsu, kas bus su manimi. Nesu pirmo ryškumo žvaigždė ir niekada toks nebuvau, tačiau esu tas žaidėjas, kuris gali padėti sulipdyti dėlionę“, - sakė veteranas.

Krepšininkas teigė, kad jam labai patiko dirbti su Šarūnu Jasikevičiumi ir labai vertina jo savybę mokėti iš žaidėjų išspausti maksimumą.

„Man labai patiko su juo dirbti. Daugelis atkreipia dėmesį, kad jis daug rėkia, tačiau jis žino, ką daro. Net būdamas treneriu Jasikevičius žvelgia į žaidimą, kaip krepšininkas. Jis sugeba numatyti dalykus dar prieš jiems nutinkant ir visuomet yra puikiai pasiruošęs.

Aš mėgstu trenerius, kurie sugeba išnaudoti mano stipriąsias puses ir mūsų bendradarbiavimas buvo puikus. Jis žinojo, kaip mane išnaudoti ir tai labai vertinu.

Tai žmogus, sugebantis padėti atsiskleisti žaidėjams. Jis visada suras, ką tu gali geriausiai ir motyvuos tave. Jasikevičius iš visų sugeba išgauti maksimumą“, - sakė amerikietis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaka
2020-06-03 17:04:58
Matysis kai kalba apie pinigus pasisuks
Atsakyti
ahh
2020-06-03 16:56:52
na jei paleis toki zaideja tai as jau nebezinau....
Atsakyti