Chrisas Beaty | „Twitter“ nuotr.

Chrisas Beaty | „Twitter“ nuotr.

 „Indianapolis Star“ pranešė apie dar vieną tragediją per JAV kilusius neramumus – nušautas buvęs futbolininkas Chrisas Beaty.

Policija pranešė, kad į Ch.Beaty buvo paleistos net kelios kulkos. 38-erių vyro mirtis buvo konstatuota įvykio vietoje. Nuo 2000 m. iki 2004 m. jis žaidė Indianos universiteto amerikietiško futbolo komandoje ir iki šiol stengdavosi įvairiais būdais padėti savo buvusio universiteto ekipai.

Anot pranešimų, Ch.Beaty išgirdo netoliese vykstantį konfliktą, kuriame nusikaltėliai bandė apvogti dvi jaunas merginas. Liudininkų teigimu, buvęs futbolininkas norėjo juos sudrausminti.

„Jums nereikia to daryti. Yra geresnis kelias“, - tokius Ch.Beaty žodžius vagims atkartojo įvykį matę žmonės.

Tuomet pasigirdo šūviai, o Ch.Beaty susmuko ant žemės. Policija, atvykusi į įvykio vietą, jau nebegalėjo jo išgelbėti.

Geriausias Ch.Beaty draugas Brandonas Mosley iki šiol negali patikėti tuo, kas įvyko: „Tai nebuvo protestuotojai. Tai buvo nusikaltėliai, norėję apiplėšti žmones. Jie nužudė mano geriausią draugą... Jis dar prieš tragediją man sakė pasisaugoti protestų, kai pasakiau, kad einu švęsti draugų vestuvių. Atsakiau, kad pasirūpinsiu savo saugumu ir kad su juo susisieksiu vėliau. Tą pačią dieną skambinau jam dar keletą kartų, bet niekas neatsiliepė...“

Laikus su Ch.Beaty Indianoje prisiminė ir NBA krepšininkas Ericas Gordonas: „Ilsėkis ramybėje, Chrisai Beaty. Jis buvo šaunus vyrukas, kartu su juo praleidome gerus laikus Indianos universitete. Pasiilgsime tavęs, brolau.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų