Terence'as Crawfordas | Youtube.com nuotr.

Terence'as Crawfordas | Youtube.com nuotr.

 Bokso gerbėjai dar šiemet gali išvysti vieną svarbiausių kovų pusvidutinio svorio kategorijoje. WBO pasaulio čempionas amerikietis Terence‘as Crawfordas tikina vedantis derybas su WBA (Super) pasaulio čempionu filipiniečiu Manny Pacquiao.

„Nuolat palaikau kontaktą su Bobu Arumu ir Manny atstovais. Tiek mes, tiek jie nori šios kovos. Liko išspręsti tik pinigų klausimą, kuris dabar labai komplikuotas. Kol siaučia koronaviruso pandemija, negalime rengti kovų be žiūrovų. Turime surasti būdų, kaip užtikrinti kiekvienos suinteresuotos pusės uždarbį, jei turėsime kautis be žiūrovų“, - sakė T.Crawfordas.

M.Pacquiao į ringą planavo grįžti liepą, bet dabar aišku, kad tai neįvyks. Tarp filipiniečio galimų varžovų visada buvo minimas ne tik T.Crawfordas, bet ir WBC bei IBF čempionas Errolas Spence‘as ir Mikey Garcia.

„Dabar tokia situacija, kad Manny net negalėtų kovoti, bet tikimės, kad situacija pasitaisys. Jei susitarsime, tuomet galėsiu uždirbti daugiau pinigų nei per visą savo karjerą kartu sudėjus. Tikiu, kad galime susitarti. Dabar visų elitinių kovotojų situacija ta pati. Mes nežinome, kaip užsitikrinti sąžiningą uždarbį. Negana to, anglai ir kiti užsieniečiai negali atvykti į JAV, todėl kovų rengimas – labai komplikuotas. Jei reikės, galėsiu palaukti šios kovos ilgiau. Aš jau užtektinai kartų rizikavau savo sveikata dėl nieko. Anksčiau sutikdavau su menkesniu uždarbiu, bet dabar tai turi baigtis. Man reikėjo tų kovų, kad tapčiau čempionu, kad suvienyčiau diržus, kad nugalėčiau reitingo lyderius. Kad tai padarytum, negali galvoti vien apie pinigus, bet dabar jaučiu pasiekęs tą karjeros stadiją, kai galiu reikalauti super kovos“, - pridėjo T.Crawfordas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.