Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

 Po to, kai 2019 m. lapkritį „UFC 244“ turnyre Jorge Masvidalis įveikė Nate‘ą Diazą ir iškovojo „didžiausio močkrušio diržą“, narve jo dar nematėme.

Nepaisant to, kad praėjusiais metais J.Masvidalis įsiveržė į UFC elitą, kai anksčiau laiko nugalėjo Darreną Tillą, Beną Askreną ir jau minėtą N.Diazą, tačiau J.Masvidaliui vis dar nėra suorganizuota kova 2020 m.

Buvo gandų, kad „Gamebred“ gali susitikti su pusvidutinio svorio kategorijos čempionu Kamaru Usmanu, tačiau visai neseniai pats J.Masvidalis užsiminė apie revanšinę dvikovą su N.Diazu.

Visgi kad ir kokie gandai klajotų interneto platybėse, tačiau faktas vienas – metams įpusėjus, J.Masvidalis dar neturi nei vienos kovos.

Pats J.Masvidalis socialiniame tinkle „Twitter“ taip pat išreiškė savo nusivylimą.

„Neturėtų būti taip sunku pasiekti susitarimą“, – rašė J.Masvidalis.

Be K.Usmano ir N.Diazo į eilę kovoti su J.Masvidaliu stojo ir buvęs jo draugas, o dabar jau priešas, Colby Covingtonas.

Buvęs pretendentas į laikinąjį čempiono titulą C.Covingtonas nesupranta, kodėl J.Masvidalis nenori kovoti prieš K.Usmaną bei pasiūlė savo paslaugas.

„Jorge negali skaityti, negali rašyti ir tikrai negali kovoti“, – „The Score“ tinklalaidėje sakė C.Covingtonas. „Kas nutiko? Kodėl J.Masvidalis nenori kovoti su K.Usmanu? Kodėl jis išsisukinėja? Gal bijo? Galbūt yra kažkas, ko mes nežinome“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.