Amanda Nunes ir Felicia Spencer | Organizatorių nuotr.

Amanda Nunes ir Felicia Spencer | Organizatorių nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase esančiose „UFC Apex“ patalpose (JAV) įvyks stipriausios pasaulyje mišrių kovos menų (MMA) organizacijos UFC rengiamas „UFC 250“ turnyras, kuriame savo vieną iš dviejų titulų gins šiuo metu geriausia moterų MMA kovotoja vadinama 32-ejų metų brazilė Amanda Nunes.

A.Nunes priklausantį svorio kategorijos iki 145 svarų arba 65,8 kg čempionės diržą bandys atimti per savo karjerą vos vieną pralaimėjimą patyrusi 29-erių metų kanadietė Felicia Spencer.

Pirmoji vakaro kova prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 1 val. Lietuvos laiku. Antroji preliminarios programos dalis startuos 3 val. nakties, o pagrindinės programos kovos prasidės 5 val. ryto.

Tai bus jau penktasis rengiamas UFC turnyras nuo gegužės 10-os dienos po to, kai koronaviruso pandemija sustabdė visus svarbiausius sporto renginius visame pasaulyje.

Pagrindinės vakaro kovos:

Kova dėl moterų svorio kategorijos iki 145 svarų arba 65,8 kg čempionės titulo: Amanda Nunes (19-4) – Felicia Spencer (8-1)

A.Nunes ne be reikalo yra vadinama geriausia visų laikų kovotoja: ji nugalėjo tokias buvusias čempiones kaip Ronda Rousey, Miesha Tate, Germaine De Randamie, Cris Cyborg ar Holly Holm, apgynė tiek iki 135 (61,2 kg), tiek iki 145 (65,8 kg) svarų svorio kategorijos čempionės diržus. Ji tapo pirmąja moterimi, turinčia du čempionės diržus dvejose skirtingose svorio kategorijose ir trečiuoju žmogumi istorijoje, turinčiu du skirtingų svorio kategorijų titulus vienu metu.

Po to, kai 2019 m. ji du kartus apgynė iki 135 svarų (61,2 kg) svorio kategorijos titulą, dabar atėjo laikas ginti ir kitą čempionės diržą.

A.Nunes vos 4-erių metų pradėjo užsiiminėti karate ir nuo tada nebesigręžiojo atgal. Turėdama Brazilijos džiu-džitsu juodąjį diržą ir įspūdingą jėgą rankose, A.Nunes šiuo metu yra pavojingiausia kovotoja tarp moterų.

A.Nunes siautėti pradėjo 2015 m. Tuo metu ji buvo iškovojusi 9 pergales ir patyrusi 4 pralaimėjimus. Tuo metu A.Nunes įgūdžiai itin sparčiai pradėjo tobulėti, o po pergalių prieš Sara McMann ir Valentiną Ševčenko, ji pirmą kartą gavo progą kovoti dėl titulo, kai lengvai įveikė M.Tate. Nuo to laiko ji į savo įveiktų varžovių sąrašą pridėjo R.Rousey, V.Ševčenko (ir vėl), Raquel Pennington, C.Cyborg, H.Holm ir G.De Randamie.

A.Nunes šiuo metu yra 32 metai, todėl sunku tikėtis, kad artimiausiu metu ji galėtų baigti karjerą. Visgi jai reikia rasti daugiau motyvacijos kovoti, nei ji rado paskutinėje dvikovoje prieš G.De Randamie. Nors ji iškovojo įtikinamą pergalę, tačiau sumažėjusi ištvermė, kai G.De Randamie pradėjo ją spausti, sukėlė nerimą sirgaliams.

Visgi A.Nunes yra geriausia „pound-for-pound“ reitingo kovotoja pasaulyje bei aiški favoritė šioje kovoje.

F.Spencer per savo karjerą patyrė tik vieną pralaimėjimą, kai nusileido į „Bellator“ organizaciją jau išėjusiai ilgametei UFC čempionei C.Cyborg. Visgi ji turi aukštą pergalių anksčiau laiko procentą ir būtų sunku nesutikti, kad ji nusipelno galimybės kovoti dėl titulo.

F.Spencer bandys tapti pirmąja kanadiete, iškovojusia UFC čempionės diržą. Nors F.Spencer Brazilijos džiu-džitsu ir kikbokso įgūdžiai nėra aukštai vertinami, tačiau ji puikiai moka imtyniauti ir sugeba išnaudoti varžovių klaidas bei kovą baigti skausmingu veiksmu. F.Spencer negarsėja kaip kovotoja, kuri turi didelę jėgą ir gali nokautuoti varžoves, tačiau ji pati dar neseniai kalbėjo, kad nesiruošia su A.Nunes eiti tik į parterį.

Tačiau akivaizdu, kad norint laimėti, F.Spencer turės pasiaudoti savo sugebėjimais parteryje. Ji žino, kaip kautis stovėsenoje, tačiau jos duona su sviestu yra ant žemės.

Kaip F.Spencer gali laimėti šią kovą? Greičiausiai ji bandys varginti varžovę. UFC, kaip vieną iš F.Spencer pranašumų, įvardina jos „natūralų 145 svarų svorį“, tačiau ji nėra tokia didelė kaip Megan Anderson. Atvirkščiai, ji mažesnė nei daugelis šios svorio kategorijos kovotojų, įskaitant ir pačią A.Nunes, todėl pasilaikiusi dietos galėtų lengvai kovoti iki 135 svarų kategorijoje.

F.Spencer tikrai turi sugebėjimų užbaigti kovą ant žemės. Praėjusią vasarą savo debiuto UFC metu ji užsmaugė Anderson, o savo sąskaitoje viso turi 6 pergales parteryje anksčiau laiko.

Deja, tačiau abi jos varžovės UFC organizacijoje turėjo trūkumų parteryje. Anderson yra besivystanti gralingo kovotoja, kuri dar turi kur tobulėti, o dabar jos kovojimas parteryje dar yra jos didžiausia silpnybė, tuo tarpu kita F.Spencer varžovė Zarah Fairn dar prieš tai buvo parteryje buvo nugalėta anksčiau laiko tos pačios Anderson.

Daugiausiai tiesios apie F.Spencer pasakanti kova buvo su C.Cyborg. F.Spencer nepavyko pargriauti buvusios čempionės ir nors demonstravo ganėtinai tvirtą smakrą prieš fantastišką smūgiuotoją, tačiau sunku rasti kažką labai teigiamo iš vienpusės kovos. Žinant tai, kad A.Nunes yra kur kas geresnė graplinge už C.Cyborg ir F.Spencer yra dar mažiau šansų, kad jai pavyks ją pargriaut varžovęi, tai ką ji gali dar padaryti?

Tiesą sakant, geriausia, ką užsienio ekspertai mato ją galinčią nuveikti, tai išgyventi per atstumą. Sunku tikėtis, kad šioje kovoje F.Spencer galėtų pranokti A.Nunes. Nereikėtų per daug dvejoti, F.Spencer vieną dieną taps čempione, tačiau tik ne šį savaitgalį.

C.Cyborg gana lengvai įveikė F.Spencer, todėl nesunku tikėtis, kad A.Nunes gali pasinaudoti panašia taktika – pribloškiantys smūgiai, kurių F.Spencer tiesiog neatlaikys ir pirmą kartą karjeroje pralaimės techniniu nokautu.

Verdiktas: A.Nunes pergalė techniniu nokautu

Sportas.lt lankytojų prognozė: 

Kas laimės: A.Nunes ar F.Spencer?
  • A.Nunes (337 balsai)
  • F.Spencer (100 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Lengviausio svorio kategorijos kova (iki 135 svarų arba 61,2 kg): Raphaelis Assuncao (27-7) – Cody Garbrandtas (11-3)

Vos prieš porą metų tai galėjo būti kova dėl UFC lengviausio svorio kategorijos čempiono titulo. C.Garbrandtas dar 2016 m. gruodį nugalėjo Dominicką Cruzą ir buvo nenugalėtas jau 11 kovų iš eilės.

Tuo tarpu R.Assuncao panašiu metu turėjo 11 pergalių ir 1 pralaimėjimą T.J. Dillashaw. Kodėl brazilas niekada negavo progos kovoti dėl titulo? Na, visų pirma, jo pralaimėjimas T.J. Dillashaw buvo patirtas viduryje pergalių serijos ir taip sustabdė jo įsibėgėjimą. Taip pat jo asmenybės stoka reiškė, kad UFC nenorėjo jo pastebėti.

Visgi nuo tada abu kovotojai susidūrė su sunkumais. R.Assuncao praėjusį vasarį buvo sumuštas Marlono Moraeso dar pirmame raunde, o sugrįžimo kovoje jis taškais pralaimėjo Cory Sandhagenui.

C.Garbrandtas turėjo traumų seriją, o sugrįžimo kovoje jis antrame raunde buvo nokautuotas T.J.Dillashaw. Visgi reiktų paminėti, kad C.Garbrandtas iš pradžių pridarė nemažai problemų savo varžovui.

Buvo suorganizuota revanšinė kova su T.J.Dillashaw, tačiau šį kartą C.Garbrandtui viskas klostėsi dar blogiau ir jis pralaimėjo vos po 4 minučių.

Galiausiai 2019 m. kovą C.Garbrandtas nuožmioje smūgių kovoje greičiau nei per 5 minutes pralaimėjo Pedro Munhozui.

Trumpiau tariant, tai C.Garbrandto problema. Kai jam pavyksta išlikti ramiam, matome visiškai kitokį kovotoją, pavyzdžiui, įveikiantį patį D.Cruzą. Jo bokso sugebėjimai yra tokie pat aštrūs, kaip ir bet kurio kito šio diviziono atstovo, jo kojų darbas yra tikrai geras, o dėl imtynių sugebėjimų taip pat neturėtų kilti abejonių.

Kita vertus, R.Assuncao yra kovotojas, kuris taip pat yra solidus visose srityse, tačiau nėra išskirtinis kažkurioje vienoje. Jis yra Brazilijos džiu-džitsu juodas diržas, kelia pavojų parteryje, tačiau nuo 2013 m. neprivertė pasiduoti nei vieno varžovo.

R.Assuncao geriau sekasi prieš pozicinį graplingo kovotoją, tačiau prieš tokį imtynininką, koks yra C.Garbrandtas, sunku matyti jo sėkmę.

Stovėsenoje kelis kartus jis yra parodęs nokautuojančią galią, o prieš tokį kovotoją kaip C.Garbrandtas, nereikėtų nustebti, jeigu jis pataikys keletą stiprių ir tikslių smūgių.

C.Garbrandtui reikėtų neįsitraukti į laukines muštynes, nes dėl jo pažeisto smakro gali kilti rimtų problemų. Jeigu C.Garbrandtas išliks ramus, nėra priežasčių, kodėl jis neišnaudotų savo bokso sugebėjimų per tris raundus. Jis greitesnis, stipresnis, o R.Assuncao kitą mėnesį sukaks jau 38-eri.

Verdiktas: C.Garbrandto pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Sportas.lt lankytojų prognozė: 

Kas laimės: R.Assuncao ar C.Garbrandtas?
  • R.Assuncao (60 balsų)
  • C.Garbrandtas (197 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Lengviausio svorio kategorijos kova (iki 135 svarų arba 61,2 kg): Aljamainas Sterlingas (18-3) – Cory Sandhagenas (12-1)

Daugelis sirgalių patvirtins, kad keturių pergalių iš eilės seriją turintis bei įveikęs tokius kovotojus kaip Cody Stamanną, Jimmie Riverą ir Pedro Munhozą, A.Sterlingas yra nusipelnęs titulinės kovos, tačiau dėl Henry Cejudo atlaisvinto čempiono diržo bus rengiama Petro Yano ir Jose Aldo dvikova, o A.Sterlingo laukia taip pat labai pavojingas varžovas.

C.Sandhagenas yra garsiosios Kolorado mieste įsikūrusios „Elevation Fight Team“ narys, o per savo UFC karjerą yra iškovojęs 5 pergales ir nepatyręs nei vieno pralaimėjimo. Paskutinį kartą jis taškais įveikė veteraną R.Assuncao. Per savo karjerą narve, C.Sandhagenas parodė įgūdžius visose srityse – nuo žiaurių apsikeitimų smūgiais, iki nepakankamai įvertinto kovojimo parteryje.

Ar to užteks, kad įveiktų A.Sterlingą? Sudėtinga pasakyti. 2014 m. A.Sterlingas į UFC pateko su daug vilčių: buvusiam puikiam koledžo imtynininkui buvo prognozuojama Jono Joneso sėkmė lengviausio svorio kategorijoje.

Iš pradžių atrodė, kad A.Sterlingas daugiausiai pasitiki savo neįtikėtinu atletiškumu ir puikiai sugebėjimais parteryje. Jis laimėjo pirmas 4 kovas būtent techniniu nokautu ir skauskimngais veiksmais, tačiau tarp 2016 ir 2017 m. jis pametė savo sėkmės kelią.

Per tą periodą jis pralaimėjo veteranams Bryanui Caraway ir Raphaeliui Assuncao. Žinoma, abi kovos galėjo pasisukti ir kita linkme – A.Sterlingas prarado per daug jėgų prieš B.Caraway, o kovoje prieš R.Assuncao greičiausiai teisėjai galėjo priimti ir kitokį sprendimą.

Kad ir kaip ten būtų, tuo laikotarpiu A.Sterlingas per daug pasitikėjo savo smūgiavimu. Jis turėjo galingą arsenalą, pagrįstą daugiausiai smūgiais kojomis, tačiau buvo matyti, kad net ir pergalingoje kovoje prieš Renaną Barao, jo graplingas kenčia nuo to.

Visgi A.Sterlingas viską pakeitė. Dabar jo smūgiavimas eina išvien su graplingu ir paverčia jį kovotoju, pavojingu visose srityse. Pridedant jo atletiškumą, jis tampa vienu pavojingiausiu kovotoju šioje svorio kategorijoje.

Ar gali C.Sandhagenas jį įveikti? Diskutuotinas dalykas. Galbūt jis yra geresnis smūgiuotojas, tačiau atmetus jo gana solidžią graplingo gynybą prieš Assuncao ir Iuri Alcantara 2018 m. kovoje, sunku įsivaizduoti jį geresnį ant žemės už A.Sterlingą.

Šioje kovoje jis greičiausiai turės dvi problemas. Pirma, A.Sterlingas yra pranašesnis atletas, o per savo UFC karjerą, C.Sandhagenas, dar nebuvo sutikęs geresnio už save atleto, su daugiau sprogstamojo greičio ir sugebančiu greitai keisti distanciją. Antra, nors jis sugebėjo įveikti Assuncao ir Alcantara ant žemės, tačiau jie neprilygsta imtynių sugebėjimais, kuriuos turi A.Sterlingas.

Jeigu A.Sterlingas išlaikys tą patį stilių, kokį jis naudojo įveikdamas Munhozą ir Riverą, tuomet turėtų iškovoti pergalę. C.Sandhagenas neabejotinai sukels jam tam tikrų problemų, tačiau kol A.Sterlingas sugebės naudotis tiek smūgiavimo, tiek graplingo sugebėjimais, tol jam nebus problemų eiti link pergalės teisėjų sprendimu.

Jeigu reikėtų spėti, galima daryti prielaidą, kad iki 2021 m. pabaigos A.Sterlingas gali tapti ir šio diviziono čempionu.

Verdiktas: A.Sterlingo pergalė teisėjų sprendimu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės: A.Sterlingas ar C.Sandhagenas?
  • A.Sterlingas (100 balsų)
  • C.Sandhagenas (25 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Pusvidutinio svorio kategorijos kova (iki 170 svarų arba 77,1 kg): Neilas Magny (22-7) – Anthony Rocco Martinas (17-5)

 A.R.Martinui tai puiki proga pakilti į elitinį pusvidutinio svorio kategorijos lygį. Niekas netvirtins, kad N.Magny greitai taps pretendentu į titulą, tačiau TUF veteranas yra neįtikėtinai aršus, turi įgūdžių visose srityse bei turi pakankamai patirties, kad įveiktų daugelį savo varžovų.

Jo didžiausia problema yra ta, kad jis neišsiskiria nei vieno srityje, o tai reiškia, kad jis turi problemų prieš tikrus specialistus.

Per pastaruosius metus jis patyrė 4 pralaimėjimus prieš fantastišką graplingo meistrą Demianą Maia , Rafaelis Dos Anjos taip pat jį nesunkiai įveikė skausmingu veiksmu, tuo tarpu Santiago Ponzinibbio ir Lorenzas Larkinas jį sugebėjo įveikti techniniais nokautais.

Neskaitant jų, N.Magny gana sėkmingai įveikė varžovus, kurie buvo laikomi favoritai – Carlosas Conditas, Johny Hendricksas ir Jingliangas Li.

Nuo to laiko, kai A.R.Martinas 2018 m. persikėlė į pusvidutinio svorio kategoriją, jis įrodė, kad yra sėkmingas visose pozicijose. Jis įspūdingu stiliumi nokautavo Ryaną LaFlare‘ą bei užsmaugė Jake‘ą Matthewsą pasinaudodamas „anaconda choke“ veiksmu.

Tiesa yra ta, kad A.R.Martinas turi daugiau bendrų dalykų su tokiais kovotojais kaip Li ar Conditas, nei smūgių ekspertu Ponzinibbio ar graplingo meistru Maia. Jis galėtų pribaigti N.Magny, jeigu tik turėtų progą, tačiau jo problema bus pasiekti tą tašką, kai jis tai galėtų padaryti.

Tikėtina, kad N.Magny laikysis nuošalyje, kaip ir buvo kovoje prieš Li, kai turėjo didelį ištiestų rankų pranašumą. Jis privers A.R.Martiną dirbti tam, kad galėtų atlikti tikrai pavojingus smūgius. Su neypatingais imtynių sugebėjimais, A.R.Martinui tai pat bus sunku jį parversti ant žemės.

Ar gali A.R.Martinas laimėti šią kovą? Taip. N.Magny nėra nepažeidžiamas, todėl visada yra šansas pataikyti į jį, tačiau bendrai paėmus šių kovotojų stilių – N.Magny yra aukštesnis, stipresnis ir geresnis imtynininkas, todėl čia labiau tikėtina, kad jis ir iškovos pergalę taškais.

Verdiktas: N.Magny pergalė teisėjų sprendimu

Sportas.lt lankytojų prognozė: 

Kas laimės: N.Magny ar A.R.Martinas?
  • N.Magny (55 balsai)
  • A.R.Martinas (69 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Lengviausio svorio kategorijos kova (iki 135 svarų arba 61,2 kg): Eddie Winelandas (24-13-1) – Seanas O'Malley (11-0)

 Tai yra klasikinė UFC kova: 25-erių metų dar neįveikta kylanti žvaigždė prieš patikrintą veteraną, kuris artėja prie karjeros pabaigos. Žinoma, E.Winelandas laimėjo savo paskutinę kovą, kai nokautavo Grigorijų Popovą, tačiau akivaizdu, kad per pastaruosius metus jis gerokai sulėtėjo.

2006 m. buvęs WEC lengviausio svorio čempionas nuo pat savo debiuto UFC 2011 m. buvo vienas tvirčiausių kovotojų. Nors jis pralaimėjo Urijah Faberiui ir Josephui Benavidezui, tačiau jo smūgių sugebėjimai leido jam 2013 m. išsikovoti progą kautis dėl titulo su Renanu Barao.

Toje kovoje jis išgyveno kiek daugiau nei raundą, o nuo tada yra iškovojęs 4 pergales ir patyręs 4 pralaimėjimus. Jis vis dar pavojingas techniškas smūgiuotojas, tačiau yra kur kas lėtesnis, mažiau tvirtas ir niekada nebuvo graplingo meistras.

S.O'Malley į eterį įsiveržė 2017 m., kai dalyvavo „Dana White‘ Contender Series“ turnyre. Jau UFC organizacijoje jis iškovojo puikias pergales prieš Terrioną Ware‘ą (2017 m. gruodį), Andre Soukhamthathą (2018 m. kovą) ir Jose Quinonezą (2020 m. kovą) bei kiekvienoje dvikovoje atrodė vis geresnis.

Visgi jis turėjo ir problemų – 2018 m. teigiamą testą dėl draudžiamo preparato ostarino, kuris sustabdė jo karjerą UFC. Visgi iš to, ką matėme iki šiol, jis yra pavojingas visose srityse, pasižymintis didžiuliu atletiškumu bei turintis daug potencialo.

S.O‘Malley yra didesnis už buvusį čempioną ir turi ištiestų rankų pranašumą, tačiau nereikėtų įsitraukti į be kompromisinę smūgių kovą su veteranu. Žinoma, visada yra šansas, kad jis gali nokautuoti E.Winelandą, tačiau veteranas savo rankose taip pat dar turi jėgos.

Tikėtina, kad S.O‘Malley pasinaudos savo ištiestų rankų pranašumu, kad pataikytų į E.Winelandą iš išorinės pusės, o tada ieškos progos jį parversti. Kai tik tai padarys, jis ieškos smaugimo veiksmu.

Verdiktas: S.O'Malley pergalė skausmingu veiksmu

Sportas.lt lankytojų prognozė: 

Kas laimės: E.Winelandas ar S.O'Malley?
  • E.Winelandas (30 balsų)
  • S.O'Malley (121 balsas)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.


Preliminarios kovos:

Puslengvio svorio kategorijos kova (iki 145 svarų arba 65,8 kg): Alexas Caceresas (15-12) – Chase'as Hooperis (9-0-1)

Verdiktas: Ch.Hooperio pergalė techniniu nokautu

Vidutinio svorio kategorijos kova (iki 185 svarų arba 83,9 kg): Ianas Heinischas (13-3) – Geraldas Meerschaertas (31-12)

Verdiktas: G.Meerschaerto pergalė skausmingu veiksmu

Įdomus faktas: 2012 m. Kanadoje G.Meerschaertas jau pirmajame raunde kelio laužimo veiksmu pralaimėjo lietuviui Sergejui Juškevičiui.

Puslengvio svorio kategorijos kova (iki 145 svarų arba 65,8 kg): Cody Stamannas (18-2-1) – Brianas Kelleheris (21-10)

Verdiktas: C.Stamanno pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Vidutinio svorio kategorijos kova (iki 185 svarų arba 83,9 kg): Charlesas Byrdas (10-6) – Maki Pitolo (12-5)

Verdiktas: Ch.Byrdo pergalė vieningu teisėjų sprendimu


Pirmosios preliminarios kovos:

Visų lengviausio svorio kategorijos kova (iki 125 svarų arba 56,7 kg): Jussieras Formiga (23-7) – Alexas Perezas (23-5)

Verdiktas: A.Perezo pergalė skirtingų teisėjų sprendimu

Pussunkio svorio kategorijos kova (iki 205 svarų arba 93 kg): Alonzo Menifieldas (9-0) – Devinas Clarkas (11-4)

Verdiktas: D.Clarko pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Svorio kategorijos iki 150 svarų arba 68 kg kova: Evanas Dunhamas (18-8-1) – Herbertas Burnsas (10-2)

Verdiktas: E.Dunhamo pergalė vieningu teisėjų sprendimu

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

mirka3
2020-06-04 14:43:19
Niekam neydomu ziureti kaip vyras laimi pries moteris moteriskam turnyre.
Atsakyti
Rs
2020-06-04 16:21:20
Už toki bazara.ji tave nuplotu iš vienos bankes :)
bbz
2020-06-04 17:00:28
Tai jei ne ji tai cyborg butu toliau dauzius tas moterystes
kentas
2020-06-04 14:36:58
sean o'malley visi zoles megejai ir fortnite zaidejai sirgs uz ji :)
Atsakyti
kentas
2020-06-04 14:35:59
welcome to the sugar sou
Atsakyti
Rs
2020-06-04 11:49:48
Bus nukautuota 1raunde ir viskas tuo pasibaigs.
Atsakyti
Rolas
2020-06-04 11:18:13
Tikrai labai prastas PPV, bus įdomu pažiūrėt, kiek parduos transliacijų, nes normaliom aplinkybėm turbūt 100 k vos ištrauktų.
Atsakyti
sensation
2020-06-04 11:09:18
Valentina Shevchenko geresne
Atsakyti
as
2020-06-04 09:03:38
prasčiausias ppv turnyras :|
Atsakyti
Y
2020-06-06 16:28:28
Prastu jį laikai turbūt todėl, nes nesidomi daugeliu kovotojų. Mano nuomone, main cardas yra tikrai gana geras. Įdomu tiek dėl Cody, tiek dėl Seano, tiek dėl Sterlingo. Cody būtinai reik pergalės norint išsaugoti save ufc, Seanas pergalės atveju kovos manau prieš top 15, o Sterlingas pergalės atveju kovos dėl titulo. Ir šita titulinė kova tikrai manau bus intriguojanti, kadangi Felicia norės gulėti su Nunes ir užsmaugti ją, o Nunes ant stovesėnos bandys laikyti kovą. Nu žodžiu, esant tikram kovų sporto fanui, nesulaukus kovos, žodžio "prastas" vartoti nereikia. Turnyrą gali vadinti prastu tik pati ufc, kadangi nebus labai daug pirkimų spėju