Donaldas Trumpas ir Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

Donaldas Trumpas ir Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

 Dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trumpas praėjusiame amžiuje rodė didelį dėmesį boksui ir netgi finansavo Mike‘o Tysono kovą su Michaelu Spinksu. 1988 m. kovoje M.Tysonas jau pirmajame raunde nokautavo varžovą, o D.Trumpas tikina, kad ši kova jam uždirbo ne vieną dešimtį milijonų JAV dolerių.

D.Trumpas kuriam laikui netgi tapo M.Tysono patarėju, bet netrukus jų santykiai pablogėjo. Žiniasklaidoje ėmė sklisti gandai apie D.Trumpo nuotykius su įvairiomis moterimis. Tarp jų buvo minima ir tuometinė M.Tysono žmona Robin Givens.

„Ar tu myliesi su mano žmona? Visi aplinkui tai tik ir kartoja“, - įsiveržęs į D.Trumpo biurą tuomet rėžė M.Tysonas.

„Mike‘ai, aš nesu apie tai net pagalvojęs. Girdėjau tuos gandus ir jie šlykštūs. Skambinau tau porą kartų, kad pasakyčiau, jog tai nesąmonė. Ji tavo žmona, ji su tavimi, ji tau ištikima, o tos kalbos – mėšlas“, - toks D.Trumpo atsakymas M.Tysonui pateikiamas „TrumpNation“ biografinėje knygoje.

M.Tysonui toks paaiškinimas visiškai tiko, nors D.Trumpas pripažino, kad po boksininko įsiveržimo jam prieš akis prabėgo visas gyvenimas.

„Aš tada sustingau, jaučiausi kaip miręs. Supratau, kad turėčiau 0 galimybių pasipriešinti. Prieš mane stovėjo susinervinęs sunkiasvorių čempionas“, - knygoje cituojamas D.Trumpas.

1992 m., kai M.Tysonas buvo pripažintas kaltu dėl moters išprievartavimo, D.Trumpas tai pavadino „parodija“.

„Liūdna. Tysoną pažinojau praktiškai nuo pat pradžių. Jo pirmosios kovos vyko mano teritorijoje. Jis buvo neįtikėtinas kovotojas, bet keletą paskutinių metų jis kaip ne savas. Jis nebe tas pats kovotojas ir žmogus. Jis man buvo labai ištikimas, o geriausiai kaudavosi man priklausančiose patalpose. Nesmagu matyti tai, kas jam nutiko, bet tai – parodija. Aš mačiau, ką moterys daro su juo. Jis įeina į kambarį, prie jo prilekia moterys ir ima jį graibyti, graibo už užpakalio ir už visko, ką galima paimti. Vietoj kalėjimo siūlau per kitas dvi Tysono kovas surinkti 20 mln. JAV dolerių ir juos paskirti prievartavimų aukoms. Manau, kad tai būtų naudingiau, nei Tysono sėdėjimas kalėjime“, - tuometiniame interviu kalbėjo D.Trumpas.

Vėliau D.Trumpo ir M.Tysono keliai išsiskyrė. 1996 m. D.Trumpas netgi pareiškė, kad statė prieš M.Tysoną kovoje su Evanderiu Holyfieldu ir iš to neva uždirbo 20 mln. JAV dolerių.

„Pastačiau milijoną už Holyfieldo pergalę, nors maniau, kad jis pralaimės. Jo šansai kai kur buvo vertinami 5 proc. Man tai pasirodė labai keista. Juk jis buvęs čempionas. Pats nustebau savo laimėjimu. Stačiau tik dėl to, kad buvo labai patrauklus koeficientas“, - kalbėjo D.Trumpas.

Las Vegaso bukmekeriai vėliau aiškino, kad niekur neatsekė tokio D.Trumpo statymo, todėl negalėjo patvirtinti, kad jis laimėjo net 20 mln. JAV dolerių. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.