Gilbertas Burnsas ir Tyronas Woodley | Instagram.com nuotr

Gilbertas Burnsas ir Tyronas Woodley | Instagram.com nuotr

 Atnaujintame UFC reitinge didžiausią šuolį į viršų atliko brazilas Gilbertas Burnsas. Jis praėjusį savaitgalį visiškai dominavo prieš buvusį pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempioną amerikietį Tyroną Woodley, laimėdamas visus 5 raundus, o viename iš jų du teisėjai matė triuškinantį brazilo pranašumą (10:8).

Prieš šią kovą G.Burnsas pusvidutinio svorio kategorijos reitinge buvo 6-as, o T.Woodley – 1-as. Didžiausią karjeros pergalę šventęs brazilas iš karto šoktelėjo penkiomis pozicijomis aukštyn ir tapo naujuoju pusvidutinio svorio kategorijos reitingo lyderiu. T.Woodley prarado tris vietas ir dabar žengia 4-as.

Pusvidutinio svorio kategorijos reitingas | Organizatorių nuotr.

Pusvidutinio svorio kategorijos reitingas | Organizatorių nuotr.

G.Burnsas gali tikėtis titulinės kovos su dabartiniu čempionu Kamaru Usmanu iš Nigerijos. Tiesa, K.Usmanas jau beveik 4 mėnesius treniruojasi ir nori į narvą grįžti liepą, o G.Burnsas vargu, ar spėtų taip greitai pasiruošti kovai. Visgi, jei K.Usmanas nesusitars su Jorge Masvidaliu, Leonu Edwardsu ar bent jau Colby Covingtonu, tuomet čempionui gali nelikti kitos išeities ir tektų laukti kovos su G.Burnsu.

Kitose kategorijose pokyčių tarp lyderių nebuvo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.