Song Ga-Yeon | Instagram.com nuotr

Song Ga-Yeon | Instagram.com nuotr

 25-erių metų Pietų Korėjos kovotoja Song Ga-Yeon prieš keletą metų išgarsėjo savo šalyje, kai kikbokso ringe sugebėjo nugalėti du vyrus.

„Mano vaikystė buvo sunki, todėl dar mokyklos laikais pradėjau lankyti kikbokso treniruotes, kad išvengčiau daugiau problemų. Treniravausi, ėjau į mokyklą, dirbau restorane ir parduotuvėje, o tada pareidavau atgal į mokyklą, kur miegodavau. Kikbokso kovos su vyrais man nebuvo niekuo ypatingos“, - tuomet kalbėjo S.Ga-Yeon.

Korėjietė savo mamos niekada nematė, o tėvą prarado būdama paauglė. Pergalės kikbokso ringe prieš vyrus patraukė vienos MMA komandos dėmesį, su kuria S.Ga-Yeon pasirašė sutartį. Tiesa, pirmajame turnyre ji į narvą žengė ne kaip kovotoja, o...narvo mergina.

2014 m. S.Ga-Yeon galiausiai debiutavo profesionalioje MMA kovoje ir jau pirmajame raunde techniniu nokautu nugalėjo Emi Sato. Tais pačiais metais ji kovėsi ir prieš Satoni Takano, bet tuomet patyrė nesėkmę „kimuros“ rankos laužimu.

Nuo paskutinės korėjietės kovos praėjo daugiau nei 5 metai, bet ji pasiryžo atnaujinti karjerą MMA. Dabar ji kasdien salėje praleidžia net po 12 valandų.

„Nors turėjau gerą statistiką koviniame sporte, niekas manęs rimtai nevertindavo. Žmonės, pamatę mano išvaizdą, automatiškai pagalvodavo, kad nieko nesugebu. Juokingiausia, kad ta diskriminacija manęs niekada neerzino. Priešingai – mane tai užvedė. Panorau įrodyti visiems, kad jie klysta. Daugelis azijiečių nori būti lieknos ir blyškios odos, o aš esu tamsesnio gymio ir turiu stiprias kojas. Man nelabai svarbi kitų nuomonė, nes aš pažįstu save. Nors mano kūnas tvirtas, vis tiek esu labai moteriška“, - sakė S.Ga-Yeon.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

lionid
2020-06-06 07:36:28
merga pries du berniukus pastate pazaist....NUGALEJO DU VYRUS RINGE ! !
Atsakyti