Rungtynių akimirka | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Paskutinėse antrojo A lygos turo rungtynėse tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ netrūko nei kovos, nei kietų epizodų, nei geltonų kortelių. Raudona buvo parodyta tik viena, tačiau, peržiūrėjus epizodų kartojimus, panašu, kad jų galėjo būti parodyta gerokai daugiau.

Pirmasis pašalinimas turėjo būti dar 35 minutę, kai Rudinilsonas alkūne į veidą trenkė Mihretui Topčagičiui. Kadangi ataka vystėsi visai kitoje aikštės pusėje, teisėjas Jurijus Paškovskis šio epizodo nepamatė. Jam nepagelbėjo ir asistentai.

 

52 minutę labai griežtai prieš varžovą sužaidė ką tik aikštėje pasirodęs Simonas Urbys. Nors buvo žaista ne į kamuolį, teisėjas jam parodė geltoną kortelę. Sportas.lt kalbinti keli teisėjai ir inspektoriai palaikė J.Paškovskį dėl tame epizode buvusio sąlyginai nedidelio greičio, sulenktų S.Urbio kojų ir pražangos padėties.

Pats karščiausias rungtynių epizodas buvo sukurtas 75 minutę, kai labai kietai sužaidė Jurijus Bušmanas, netrukus pastarajam už gerklės griebė Povilas Leimonas, o tada jau patį P.Leimoną abiem rankomis nustūmė Rudinilsonas. Visi trys buvo nubausti geltonomis kortelėmis, nepaisant to, kad bent jau P.Leimonas privalėjo būti pašalintas.

Tiesa, šioje situacijoje viena raudona kortelė buvo parodyta. Ją užsidirbo Mihretas Topčagičius, kuris, pakilęs nuo atsarginių suolo, nubėgo į aikštės vidurį ir ten su kitais aiškinosi santykius.

Įdomu, kaip į šiuos veiksmus reaguos LFF drausmės komitetas?

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tam, kad jau taip
2020-06-03 14:32:08
Ka tu cia svaigsti, tai ne Suduva juk atrinko visus epizodus, o sportas.lt, kiek ju buvo, tiek sudejo. Apie kokius Suduvos slavu epizodus cia pezi?
Atsakyti
Kad jau taip
2020-06-02 12:55:55
Suraskit ikr visus suduvos slavu epizodus
Atsakyti