Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Buvęs dvigubas UFC čempionas Danielis Cormier nori susigrąžinti sunkiasvorių čempiono diržą ir galvoja apie derybas dėl kovos su Stipe Miočičiumi. Pagal standartinį kontraktą D.Cormier gautų 300 tūkst. JAV dolerių, tačiau tiek jis, tiek visi kiti supranta, kad po derybų suma gerokai išaugs.

„Niekada neplanavau prarasti čempiono diržo, bet pasakiau Danai ir Lorenzo, kad jei prarasiu diržą, tai tegul kitoje mano kovoje uždarbis būna bent 300 tūkst. JAV dolerių. Pamenate tuos laikus, kai buvę čempionai už kovas gaudavo 300 tūkst. JAV dolerių? Tada tai atrodydavo kaip visai solidus honoraras. Tai ir įrašėme į kontraktą. Čempiono diržą nuolat apgindavau, todėl ta opcija, kad praradęs diržą kitoje kovoje gaučiau 300 tūkst. JAV dolerių, vis dar išliko. Nuo to susitarimo jau praėjo nemažai metų. Ar manote, kad dabartiniais laikais aš norėčiau kovoti už 300 tūkst.? Ne. Ar jūs manote, kad aš tiek uždirbsiu už artimiausią kovą? Ne. Aš su jais pasikalbėsiu ir jie manimi pasirūpins“, - sakė D.Cormier.

Anot D.Cormier, UFC kovotojų honorarus drastiškai į viršų pakėlė airis Conoras McGregoras, nors ne visi tai pripažįsta.

„Jei anksčiau kovotojas gaudavo 1 mln. JAV dolerių už kovą, tai buvo kažkas įspūdingo. Tada Conoras McGregoras „pramušė stogą“. Žmonės nenori to pripažinti, bet jis MMA kovotojų algas pakėlė į kitą lygį“, - sakė D.Cormier.

C.McGregoras vienintelis iš MMA kovotojų pateko į šių metų „Forbes“ daugiausiai uždirbančių pasaulio sportininkų sąrašą. Už vienintelę kovą su Donaldu „Kaubojumi“ Cerrone‘u airis gavo 32 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

A
2020-06-03 23:00:36
Nors dauguma ir nepripazysta bet macgregoras padare UFC is kovinio sporto kuriame del dirzu varzosi geriausi kovotojai I wwe tipo organizacija
Atsakyti
as
2020-06-02 15:11:51
Jis ne tik algas pakele 3-5x i virsu, bet ir visa MMA sporta perkele i kita lygi. Sis sportas ir UFC tapo toks populiarus tik Mcgregoro deka. Sakykit ka norit, bet sis zmogus yra fenomenas.
Atsakyti