Amanda Nunes ir Felicia Spencer | Organizatorių nuotr.

Amanda Nunes ir Felicia Spencer | Organizatorių nuotr.

 Ankstų sekmadienio rytą Lietuvos laiku „UFC 250“ turnyro pagrindinėje kovoje brazilė Amanda Nunes sieks apginti puslengvio svorio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) čempionės titulą prieš kanadietę Felicia Spencer.

Iš pradžių ši kova turėjo įvykti gegužės 9-ą dieną „UFC 249“ turnyre, tačiau A.Nunes prireikė ją atidėti iki birželio mėnesio.

Likus mažiau nei savaitei iki kovos, F.Spencer tikina, kad yra pasiruošusi šokiruoti pasaulį ir anksčiau laiko pribaigti ryškia favorite laikomą A.Nunes.

„Sunku patikėti ir reikia labai gerai pagalvoti, kad suprasti, jog aš esu pagrindinėje turnyro kovoje ir kovosiu dėl titulo“, – sakė F.Spencer. „Bet aš esu susitelkusi į tai, ką man reikia padaryti. Man didelė garbė būti tokioje pozicijoje, kurioje dabar esu“.

F.Spencer laikoma ryškia autsaidere: pasak lažybininkų, ji turi vos 18,2 proc. tikimybę laimėti šią kovą. Visgi tai F.Spencer patinka ir ji tikina, kad bandys įrodyti, jog visi klysta.

„Man patinka būtų autsaidere. Manes niekaip neįtakoja žmonės, kurie manimi abejoja, tai kaip tik suteikia dar daugiau motyvacijos“, – sakė F.Spencer. „Aš taip pat neturiu spaudimo ir esu pasiruošusi šokiruoti pasaulį. Tai nėra pirmas kartas, kai esu laikoma ryškia autsaidere. Netikėtos kovos baigtys vyksta nuolatos ir aš esu pasiruošusi tai padaryti“.

Daugelis tikisi, kad F.Spencer turės pranašumą parteryje. Ji abi savo pergales UFC organizacijoje iškovojo ant žemės, vieną – skausmingu veiksmu o kitą – techniniu nokautu parteryje.

Visgi F.Spencer teigė, kad šioje pasiruošimo stovykloje geriau jautėsi stovėsenoje, o jos patirtis prieš Cris Cyborg (pralaimėjo teisėjų sprendimu) leidžia jauti didesnį pasitikėjimą. Kanadietė žino, ką reikia padaryti, kad kovos pabaigoje į viršų kiltų jos ranka bei mano, kad tai įvyks anksčiau, nei ištiksės visas kovai skirtas laikas.

„Nemanau, kad turiu skubintis, kad eiti į parterį, nes jaučiuosi gerai stovėsenoje. Man patogu visur, tačiau tai yra penkių raundų kova, todėl mes nors kartą tikrai būsime parteryje. Visgi aš negalvoju tik apie vieną dalyką. Nesitikiu ją nugalėti pirmame raunde, tačiau jeigu pamatysiu galimybę jau pačioje pradžioje, aš ją paimsiu. Tai nebus lengva pergalė, tačiau aš žinau, kad galiu surasti būtų ją įveikti anksčiau laiko. Aš parsivešiu diržą namo“, – užtikrintai kalbėjo F.Spencer.

Jeigu F.Spencer pavyktų tai padaryti, ji taptų pirma moterimi UFC organizacijoje iš Kanados, tapusia čempione. JI taip pat būtų pirmoji, kuri užbaigtų A.Nunes dominavimą.

F.Spencer žino, kad ši kova gali būti ta, kuri įtvirtintų ją kaip vieną geriausių kovotojų moterų MMA istorijoje.

„Pergalė būtų didžiulė. Nemanau, kad jos legenda žlugtų, jeigu ji pralaimėtų šią kovą. Taip pat nemanau, kad aš būčiau geriausia visų laikų kovotoja, jeigu ją įveikčiau. Tai būtų pradžia mano legendos. Aš jau turiu keletą laimėjimų šiame sporte, o tai būtų didžiausias iki šiol pasiekimas“, – sakė F.Spencer.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Vag
2020-06-02 14:15:27
Pries Cyborg visiskai nieko neparode, nieko ir pries Nunes neparodys
Atsakyti