Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

 Bokso legenda Floydas Mayweatheris pasiūlė padengti 46-erių metų afroamerikiečio George‘o Floydo laidojimo išlaidas, kurio mirtis, būnant policijos areštinėje Mineapolyje, sukėlė protestus visoje JAV.

Keli šaltiniai skelbia, kad šeima sutiko priimti pagalbą.

Apie F.Mayweatherio gražų gestą pirmasis užsiminė „Hollywood Unlocked“ vadovas Jasonas Lee, o vėliau šia naujiena pasidalino ir  F.Mayweatherio reklaminė kompanija „Mayweather Production“.

Skelbiama, kad F.Mayweatheris įsipareigojo sumokėti už tris laidojimo paslaugas Hjustone, Minesotoje ir Šarlotėje. Šeima taip pat nori turėti ketvirtas laidotuves kitoje vietoje. F.Mayweatheris taip pat pasisiūlė pasirūpinti ir šiomis išlaidomis.

Nors F.Mayweatheris apie norą pasirūpinti laidotuvėmis diskutavo privačiai, tačiau J.Lee paaiškino, kodėl norėjo viešai pasidalinti šia informacija.

„Jaučiau, kad svarbu tuo pasidalinti, nes jo balsas dar didelį poveikį visuomenėje. Tai reikia išgirsti, ypač šiais laikais“, – sakė J.Lee.

Primename, kad Mineapolio pareigūnas Derekas Chauvinas buvo apkaltintas trečiojo laipsnio žmogžudyste ir antrojo laipsnio netyčiniu nužudymu po to, kai G.Floydo kaklą užspaudė keliu ir nors suimtasis sakė, kad negali kvėpuoti, tačiau policininkas toliau tęsė savo veiksmą, kuris pasibaigė nelaime.

Apie šį incidentą jau yra kalbėjusi ir NBA legenda Michaelas Jordanas bei 15 kartų golfo čempionas Tigeris Woodsas.

NFL komandos savininkas Steve‘as Bisciotti pažadėjo skirti 1 mln. JAV dolerių socialinio teisingumo reformai bei teigė, kad grupė buvusių ir esamų žaidėjų nuspręs, kuriai organizacijai tai bus naudinga.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.