J.R.Smithas | Scanpix nuotr.

J.R.Smithas | Scanpix nuotr.

 Šiuo metu komandos neturintis NBA krepšininkas J.R.Smithas praėjusį savaitgalį užpuolė žmogų, kuris protestuodamas Los Andžele išdaužė krepšininko automobilio langą.

Internete paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip J.R.Smithas apspardė gulintį vyrą, tačiau vėliau leido jam pabėgti.

J.R.Smithas vėliau paaiškino, kas nutiko: „Vienas iš baltaodžių močkr**** išdaužė mašinos langą, todėl aš jį pasigavau ir išspardžiau subinę“.

Pirmadienį kalbėdamas „The Pat McAfee“ laidoje, J.R.Smithas jau gailėjosi tokios savo elgesio bei tiek vandalo, tiek savo darbus pavadino kvailais.

„Tas šiknos spardymas buvo atsitiktinis kvailumo veiksmas. Kai tai įvyko, aš mačiau tik raudoną“, – aiškino J.R.Smithas. „Esu nusivylęs savimi, nors žmonės sako, kad taip neturėčiau jaustis. Man 34-eri metai, namuose turiu keturias mažas mergaites. Nepaisant to, ar tai buvo teisinga, ar neteisinga, aš nenoriu, kad jos matytų savo tėtį darantį ką nors panašaus“.

J.R.Smithas taip pat atskleidė, kad kai tai vyko, jis žaidė vaizdo žaidimus, o apie incidentą jam pranešė draugas.

Krepšininko teigimu, vandalizmu užsiimantys žmonės turėtų geriau pagalvoti, kaip jie nori protestuoti dėl George‘o Floydo mirties policijos areštinėje. Pats J.R.Smithas sekmadienį dalyvavo taikiame proteste.

Primename, kad Mineapolio pareigūnas Derekas Chauvinas buvo apkaltintas trečiojo laipsnio žmogžudyste ir antrojo laipsnio netyčiniu nužudymu po to, kai G.Floydo kaklą užspaudė keliu ir nors suimtasis sakė, kad negali kvėpuoti, tačiau policininkas toliau tęsė savo veiksmą, kuris pasibaigė nelaime.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Fiat126p
2020-06-02 06:02:51
Na va. Yra efektas šiuolaikinės insta/facebook psichozės. Aš dariau ka noriu, parodžiau tam bybiui ka galiu bet paskui "sudas, gi gausiu kokia pinigine baudą ar bana ir bus pizdec, reikia pasufleruoti ir bus gerai"
Atsakyti
Adas
2020-06-02 04:27:58
Kaip cia negras rasistas gailisi kazkoki gulinti kudena suspardes
Atsakyti