Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

 Naujausiame „The Athletic“ tyrime teigiama, kad beveik pusę MMA kovotojų atsistatymo tikslams vartoja marihuaną.

„The Athletic“ apklausė 170 MMA kovotojų iš viso pasaulio, o iš jų net 45,9 proc. vartoja marihuaną, tuo tarpu 76,5 proc. pažymėjo, kad naudoja kanabinoidą CBD. Iš visų apklaustų kovotojų 4,7 proc. atsakė, kad anksčiau naudojo marihuaną, tačiau dabar to nebedaro.

„Manau, kad tai atspindi tikrovę. Aš pats niekada nedariau apklausos, tačiau labai dažnai diskutuodavau su kovotojais. Manau, kad tai pati pirmoji tema, apie kurią mes kalbame“, – kalbėjo UFC atletų sveikatos ir tobulėjimo viceprezidentas Jeffas Novitzky.

Visuotinai žinoma, kad daugelis MMA kovotojų naudoja marihuaną norėdami atsigauti ar išsigydyti traumas, patirtas treniruočių metu ar kovojant narve.

Sporto srityje pastaraisiais metais buvo sušvelninti įstatymai prieš marihuaną, tačiau ne visur ji yra leidžiama.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Yeeeez
2020-06-02 21:27:39
na ir kas cia per naujiena.. daug zmoniu ruko marihuana, daug zmoniu atsigeria vyno taure.. koks skirtumas kokia jie profesija uzsiima?

Cia nebent naujiena tiems kurie galvoja, jog parukes zoles begi heroino ieskot... tokiems i mokyklos suolus grizt ir ismokyt googlint, o ne tokias "naujienas" rasyt..
Atsakyti
Vasia
2020-06-02 22:24:35
Pritariu tau
nu jo
2020-06-02 00:34:58
kam sportuoti jei gali parukyti ir busi kaip puse pasaulio mma kovotoju:D :D :D
Atsakyti
Mankind
2020-06-01 23:41:27
McGregor užgeria ir blūdija :D
Atsakyti
Kaz
2020-06-01 23:18:35
Reikia tokių straipsnių, dabar pacukai rukys susisukę sklelukyje galvodami kad ir mcgregor taip daro :D
Atsakyti
Jeroji
2020-06-02 21:45:08
Dauguma top atletu ruko marihuana.

NE. Ne marihuana juos padaro top atletais.

Kanapes tiesiog netrukdo sportui, nes nera toksiskos, net atvirksciai, kanapes turi daugybe gydomuju savybiu, tiek psichologiskai, tiek fiziskai.

Taciau:

Jei turi talenta sporte, bet uzgeri, bent karta i men - tu nebusi top atletu niekada gyvenime, busi vidutiniokas, nes visada busi apnuodyjes organizma alkoholiu. Nes alkoholis yra toksiskas, jis yra nuodas ir trukdys pasiekti savaji top potenciala.

Todel sportininkai ir renkasi marihuana, nes tai yra saugus budas svaigintis, nekenkiant savo kunui ir protui.

Baigus karjera gales aluti prie TV gert ir uztvindyt savo kuna moteriskais hormonais ir visais kitais nuodais, kurie yra alkoholyje.