Alexanderis Volkanovskis | Instagram.com nuotr

Alexanderis Volkanovskis | Instagram.com nuotr

 Australas Alexanderis Volkanovskis 2019 m. pabaigoje tapo naujuoju UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempionu, kai įveikė Maxą Holloway.

Jei ne koronaviruso pandemija, revanšinė šių kovotojų akistata veikiausiai būtų įvykusi birželį, bet dabar lieka neaišku, kada australą pamatysime narve. Realiausia, kad A.Volkanovskis grįš tuomet, kai UFC pradės rengti turnyrus privačioje kovų saloje.

„Žinoma, apie revanšinę kovą su Holloway kalbama labai daug. UFC ir Dana White‘as norėjo, kad ginčiau diržą prieš jį ir aš nieko prieš. Turėjome kautis birželį, bet nepavyko to suorganizuoti. „twitter“ tinkle jau klausinėjau kovotojų, ar kas nors dabar galėtų kautis su manimi, nes aš pasiryžęs žengti į narvą. Jei kovų sala taps realybe, tada aš nedelsiu. Mečiau iššūkius visiems varžovams“, - sakė A.Volkanovskis.

Australas jau buvo užsiminęs, kad galėtų kovoti su Henry Cejudo. Šis neseniai baigė karjerą, bet sakė, kad galėtų grįžti, jei gautų šansą kovoti dėl trečios skirtingos svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. A.Volkanovskis taip pat nepamiršta airio Conoro McGregoro. Jis į kovinio sporto viršūnę pakilo būtent puslengvio svorio kategorijoje. Nors joje C.McGregoras nesikovė nuo 2015 m. gruodžio, A.Volkanovskis vis pagalvoja apie akistatą su airiu.

„Kova su McGregoru privačioje saloje? Kas galėtų to atsisakyti? Turėtum būti visiškas kvailys, kad nenorėtum kautis su McGregoru. Jo pavardė visada bus minima, kai kalbėsime apie geriausius visų laikų puslengvio svorio kategorijos kovotojus. Man tai būtų daugiau nei pinigų kova. Tai būtų galimybė išbraukti jo pavardę iš geriausių visų laikų puslengvio svorio kategorijos kovotojų sąrašo. Jei man reikėtų pereiti į aukštesnę kategoriją, kad galėčiau kautis su McGregoru, tuomet tai ir padaryčiau. Aš kol kas negavau jokių oficialių žinių apie kovų salą. Be Dana White‘o ir kitų UFC vadovų niekas nežino tiesos. Aš nuoširdžiai tikiu, kad tai taps realybe. Užsienyje esantiems kovotojams, tokiems kaip aš, reikia galimybės kovoti, nes mums, norint atvykti į JAV, kiltų daug problemų“, - pridėjo A.Volkanovskis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų