„Mercedes F1 W11 EQ Power+“ | Instagram.com nuotr

„Mercedes F1 W11 EQ Power+“ | Instagram.com nuotr

 Dar kovo pradžioje turėjęs startuoti „Formulės 1“ sezonas dėl koronaviruso pandemijos nusikėlė beveik keturiems mėnesiams. Visgi, liepos 5 d. pirmosios 2020 m. lenktynės pagaliau turėtų įvykti.

Austrijos valdžia bendravo su „Formulės 1“ vadovais ir įvertino reglamentą, kurio lenktynių organizatoriai pažadėjo laikytis, kad būtų užtikrintas sportininkų ir viso personalo saugumas. Anot pranešimų, Austrijos politikai teigiamai įvertino „Formulės 1“ vadovų pastangas ir davė leidimą jiems rengti lenktynes liepos mėnesį.

Austrijos GP lenktynės, kaip ir planuota dar prieš sezono startą, vyks liepos 5 d., tik jas teks rengti be žiūrovų. „Formulė 1“ Austrijoje žada užsibūti bent porą savaičių ir liepos 12 d. ten pat tikisi surengti antrąsias lenktynes.

Jei du etapai Austrijoje bus surengti sėkmingai, tuomet „Formulės 1“ komandos turėtų keltis į netoliese esančią Vengriją ir ten liepos 19 d. dalyvauti trečiajame sezono etape. Tuomet tikimasi vykti į Silverstoną (Didžioji Britanija) ir ten rugpjūčio mėnesį surengti dar dvejas lenktynes. Tolimesni sezono planai lieka neaiškūs.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.