Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

 Pastarosiomis dienomis su UFC prezidentu Dana White‘u konfliktuojantis šios organizacijos pussunkio svorio kategorijos čempionas Jonas Jonesas nusprendė atsisakyti čempiono diržo.

J.Jonesas apie tai pats pranešė socialiniame tinkle „Twitter“, o „MMA Fighting“ šaltiniai patvirtino, kad kovotojas labai rimtai galvoja apie titulo atlaisvinimą.

Ginčas tarp J.Joneso ir D.White‘o prasidėjo dėl galimos J.Joneso ir Franciso Ngannou kovos, už kurią UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas turėtų uždirbti krūvą pinigų.

D.White‘as teigė, kad J.Jonesas norėjo 30 milijonų dolerių už kovą, tačiau J.Jonesas neigė tai ir kelis kartus pasiūlė UFC jį atlaisvinti nuo kontrakto.

J.Jonesas net pasiūlė surengti Dominicko Reyeso ir Jano Blachowiczo dvikovą dėl galimai atlaisvinto čempiono titulo.

Vėliau J.Jonesas nusiuntė gerbėjams keletą atsisveikinimo žinučių.

J.Jonesas paskutinį kartą kovojo vasario mėnesį, kai „UFC 247“ turnyre nugalėjo D.Reyesą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2020-06-02 16:21:50
Pavargo Jonesas, ne iš metalo. Tokiame lygyje būti tiek laiko fenomenalu, čia skaitau talentingiausias UFC kovotojas.
Atsakyti
Floyd
2020-06-22 14:52:09
Fenomenas..
camp303
2020-06-01 16:10:19
Nuobodu Jonesui taip ilgai dominuoti mma, sugalvojo pažaisti su ufc. Kortos pas Jonesą rankose prastos, tinkamos nebent blefuoti, tačiau varžovas per stiprus. Arba grįž nuleidęs galvą į eilinę kovą arba galės ramiai ilsėtis pensijoje.
Atsakyti