Justas Lasickas | Organizatorių nuotr.

Justas Lasickas | Organizatorių nuotr.

 Serbijoje futbolo sezonas jau yra pratęstas. Tačiau dar iki šio pratęsimo vienas Serbijos futbolo blogas išrinko geriausių Serbijoje žaidžiančių užsieniečių vienuoliktuką.

Serbijos Super lygoje daug užsieniečių nėra. Šiame sezone užsieniečiai lygoje sudaro tik 16 % visų žaidėjų, o tarp šių procentų yra ir lietuvis Justas Lasickas.

Būtent lietuvis yra vienas stabiliausių „Voždovac“ klubo žaidėjų, o save J.Lasickas iš naujo Serbijoje atrado krašto gynėjo pozicijoje.

Toks jo žaidimas ir leido J.Lasickui patekti į geriausių Serbijoje žaidžiančių užsieniečių šio sezono komandą. Lietuvis užėmė dešinio krašto gynėjo poziciją.

„Lietuvos rinktinės narys nėra nepažįstamas Serbijos futbolo gerbėjams, nes save jis jau buvo parodęs „Zemun“ klube. Po periodų „Žalgirio“ ir „Jagiellonia“ klubuose Justas sugrįžo į Serbiją, užsivilko „Voždovac“ marškinėlius ir čia tapo labai sėkmingu. Dėka „Voždovac“ mėgstamo atakuojančio futbolo, 22-ejų metų lietuvis, žaisdamas dešinio krašto gynėjo pozicijoje, per 23 rungtynes jau atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 1 įvartį. To užteko, kad Justas patektų ir į Belgrado „Crvena Zvezda“ radarą“, – apie lietuvį rašė Serbijos žurnalistas Ivanas Cvetkovičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lietuva
2020-06-01 17:09:11
Šiame sezone užsieniečiai lygoje sudaro tik 16 % visų žaidėjų
Atsakyti