Deimantė Cornette | Organizatorių nuotr.

Deimantė Cornette | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį baigiasi internetinis Europos šachmatų čempionatas. Elitinėje – E grupėje – dalyvavo ir nemažai pajėgių Lietuvos šachmatininkų, tačiau jie į finalinį 16-uką nepateko, o nemaža dalis iš jų čempionatą nusprendė baigti anksčiau laiko.

Kaip skelbia Lietuvos šachmatų federacijos „facebook“ puslapis, keletas pagrindinių žaidėjų dėl įvairių priežasčių (problemų su internetu, ne pačios geriausios formos arba įtarimų nesąžiningu varžovų žaidimu) nusprendė turnyro netęsti.

Pirmąją dieną geriausiai tarp lietuvių pasirodė Deimantė Daulytė-Cornette. Ji su 5,5 tšk. buvo 49-a tarp daugiau nei 400 klasifikuotų žaidėjų, o tarp moterų užėmė net 2-ą vietą. Valerijus Kazakovskis buvo 143-ias (4,5 tšk.), Paulius Pultinevičius – 156-as (4,5), o kiti lietuviai liko už 200-uko.

Antrąją dieną V.Kazakovskis buvo 52-as (5), J.Mickevičius – 94-as (4,5), o kiti lietuviai liko už 200-uko. Antrąją dieną pajėgūs lietuviai Titas Stremavičius ir Tomas Laurušas apskritai nežaidė, nemažai partijų praleido ir kiti mūsiškiai. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.