Erlingas Haalandas | Scanpix nuotr.

Erlingas Haalandas | Scanpix nuotr.

 „Marca“ pranešė, kad ši vasara Madrido „Real“ klubui gali būti išskirtinė. Jų teigimu, „karališkasis“ klubas perėjimų lango metu neįsigis nė vieno žaidėjo.

Kaip skelbia, „Marca“ kitą sezoną „Real“ praradimai dėl neparduotų bilietų ir sumažėjusių reklamos apimčių sieks 150 mln. eurų. Teigiama, kad potencialius nuostolius paskaičiavę „Real“ vadovai nusprendė šią vasarą nemėginti įsigyti nė vieno naujo žaidėjo.

„Real“ šią vasarą tikėjosi medžioti Erlingą Haalandą, Eduardo Camavingą ir dar keletą kitų žaidėjų. Dabar šiuos planus ruošiamasi atidėti, nebent „Real“ pavyktų parduoti keletą dabartinių futbolininkų, bet jų algos tokios didelės, kad įsiūlyti juos kitoms komandoms per krizę bus beveik neįmanoma. „Marca“ tikina, kad „Real“ klubui sunkiausia bus parduoti Garethą Bale‘ą, Jamesą Rodriguezą ir Marcelo.

Jei „Real“ nesurinks 150 mln. eurų iš parduotų žaidėjų, tuomet patys bus pasyvūs perėjimo lango stebėtojai. Anot pranešimų, „Real“ vadovybė su tokiu scenarijumi jau susitaikė ir vis dar tiki, kad dabartinė komandos sudėtis yra pakankamai gera, jog būtų galima kovoti dėl titulų. Klubui trūksta tik Casemiro dublerio, kuriuo galėtų tapti E.Camavinga, bei patikimo įvarčių mušėjo kaip E.Haalandas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.