Jadonas Sancho | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 6 – 1 nugalėjo „Paderborn“ futbolininkus.

Thorganas Hazardas 54-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Jadonas Sancho 57-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Uwe Hunemeieris 72-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

J.Sancho 74-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.

Susitikimo pabaigoje įvarčius pridėjo Achrafas Hakimi ir Marcelis Schmelzeris bei svečiai dar labiau padidino pranašumą 5:1.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs J.Sancho per pridėtą laiką jau trečią kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką, o Dortmundo klubas šventė triuškinamą pergalę 6:1.