Mačo akimirka | Youtube.com nuotr.

Mačo akimirka | Youtube.com nuotr.

 Oficialių teniso turnyrų dar reikės laukti ne vieną mėnesį, bet kontroliniai mačai jau žaidžiami vis dažniau ir apima vis daugiau pasaulio šalių. Štai Austrijoje vykstančiame turnyre dalyvauja vienas geriausių planetos tenisininkų Dominicas Thiemas (ATP-3).

Šeštadienį austras vos per 55 minutes 6:0, 6:0 sutriuškino tautietį Davidą Pichlerį (ATP-483). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Nepaisant triuškinančio rezultato, D.Thiemas pačioje mačo pradžioje turėjo problemų. Jis pirmajame geime savo padavimų metu atsiliko 0:40, tačiau per minutę atrado žaidimo ritmą, neutralizavo visus tris „break pointus“ ir ėmė dominuoti korte.

D.Thiemas šiuo metu yra pajėgiausias tenisininkas, žaidžiantis kontrolinius mačus. Kitų žvaigždžių sugrįžimo veikiausiai teks laukti iki birželio vidurio, kai startuos Adrijos teniso turas ir Rytų Europos čempionatas. Į Adrijos turo turnyrus žada vykti ir pats D.Thiemas. Ten jo lauks tokie varžovai kaip Novakas Djokovičius, Alexanderis Zverevas, Grigoras Dimitrovas ir kiti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.