Kovos akimirka | „Twitter“ nuotr.

Kovos akimirka | „Twitter“ nuotr.

 Po ankstyvą sekmadienio rytą Las Vegaso „UFC Apex“ patalpose pasibaigusio „UFC on ESPN 9“ turnyro organizacijos prezidentas Dana White‘as atėjo pabendrauti su žurnalistais.

Anot D.White‘o, Gilbertas Burnsas po pergalės prieš Tyroną Woodley nusipelnė vietos geriausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų penkete, tačiau jis negalėjo pasakyti, kas taps kitu šios kategorijos čempiono Kamaru Usmano varžovu.

„Mes apie tai kalbėsime antradienį. Pusvidutinio svorio kategorija dabar labai stipri. Turime Burnsą, Usmaną, Covingtoną, Edwardsą ir Masvidalį. Jau surengėme 4 turnyrus po pertraukos ir kitą savaitę grįšime prie anksčiau suplanuoto tvarkaraščio. Atmosfera kaista, todėl vasarą tikimės surengti daug įdomių kovų.

Derybos ne toks paprastas dalykas, kaip daug kam gali pasirodyti. Reikia įsiklausyti į visų norus ir ieškoti bendro sutarimo. Kas toliau laukia Woodley? Jis pats tai nuspręs. Šiai kovai jis ruošėsi tikrai rimtai, bet Burnsas prieš jį dominavo. Woodley dabar kris reitinguose ir žiūrėsime, kokį sprendimą jis priims“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentas sulaukė klausimo ir apie įdomų epizodą Spike‘o Carlyle‘o kovoje su Billy Quarantillo. Likus kelioms sekundėmis iki pirmojo raundo pabaigos S.Carlyle‘as buvo dominuojančioje pozicijoje, tačiau staiga apsisuko ir ėjo link narvo kampo. B.Quarantillo spėjo atsistoti, pasivijo S.Carlyle‘ą ir paskutinę raundo sekundę dar pasiuntė jį į nokdauną. Šią kovą B.Quarantillo galiausiai laimėjo teisėjų sprendimu (29:28, 29:28, 29:28).

Pilnas kovos įrašas:

„Dar niekada to nebuvau matęs UFC. Buvau tai regėjęs tik bokse, kai kažkas kovėsi su Lennoxu Lewisu. Man atrodo, kad Spike‘as išgirdo kažkokį garsą ir pagalvojo, kad tai raundo pabaiga“, - stebėjosi D.White‘as.

Beje, S.Carlyle‘as dėmesį į save atkreipė dar penktadienį, kai į akistatą su B.Quarantillo atėjo užsidėjęs kaukę, primenančią buboninio maro laikus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.