Tyronas Woodley | Instagram.com nuotr

Tyronas Woodley | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase esančiose „UFC Apex“ patalpose (JAV) įvyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN 9“, kurio pagrindinėje dvikovoje 33-ejų metų brazilas Gilbertas Burnsas (19-3 MMA, 12-3 UFC) penkis raundus dominavo prieš buvusį UFC pusvidutinio (iki 77,1 kg) čempioną, 38-erių metų Tyroną Woodley (19-5-1 MMA, 9-4-1 UFC) ir šventė pergalę vieningu teisėjų sprendimu (50-45, 50-44, 50-44).

T.Woodley po pralaimėjimo nusprendė netylėti ir „instagram“ tinkle pasidalino savo emocijomis su sekėjais.

„Jaučiausi gerai, neturiu jokių pasiteisinimų. Treniravausi sunkiai, buvau puikios formos. Atrodė, kad nuo išėjimo į narvą iki prasitampymo viskas buvo gerai. Vakar, kai pažiūrėjau Burnsui į akis, supratau, kad jis bus pasiruošęs kovai. Viskas buvo gerai. Burnsas padarė gerą darbą, laikė distanciją nuo manęs, o aš jo nepasiekiau. Jokių pasiteisinimų būti negali, aš ir toliau laikysiu galvą aukštai.

Daug kas būtų pasidavę tokioje situacijoje, kokioje buvau aš, tačiau mano mintys buvo kitur. Galvojau apie visus protestus šalyje, apie tai, kad turiu kovoti dėl pono Floydo šeimos ir supratau, jog negaliu tiesiog pasiduoti. Visą kovą išlaikiau viltį, jog galiu laimėti. Norėjau kreiptis į savo gerbėjus, nes pats nesuprantu savo savijautos. Kažkodėl jaučiuosi labai ramiai, nors man ką tik išspardė užpakalį. Tai nebuvo ta pati situacija kaip kovoje su Usmanu. Aš buvau kovoje, girdėjau trenerių nurodymus ir stengiausi juos vykdyti, tiesiog negalėjau jo pagauti. Tokį pralaimėjimą aš galiu priimti, nes žinau, kad tiek fiziškai, tiek psichologiškai buvau kovoje“, - kalbėjo T.Woodley.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.