Aleksandras Volkovas | Instagram.com nuotr

Aleksandras Volkovas | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą birželio 21 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegase esančiose „UFC Apex“ patalpose vyks dar vienas „UFC Fight Night“ turnyras.

Pastarąjį naktį patvirtinta ir pagrindinė turnyro kova. Joje susitiks puikiai žinomi sunkiasvoriai – 29-erių amerikietis Curtisas Blaydesas (13-2) ir 31-erių rusas Aleksandras Volkovas (31-7). Šiuo metu UFC sunkiasvorių reitinge C.Blaydesas yra 3-ias, o A.Volkovas – 7-as. Šios kovos laimėtojas veikiausiai atsidurs per vieną pergalę nuo titulinės kovos.

C.Blaydeso ir A.Volkovo kova anksčiau jau buvo suplanuota birželio 20 d. Kanadoje. Turnyrą dėl koronaviruso pandemijos teko perkelti, bet pagrindinė kova nepasikeitė.

C.Blaydesas po nesėkmės prieš Francį Ngannou laimėjo tris kovas paeiliui. A.Volkovo pergalių serija 2018 m. nutrūko po kovos su Derricku Lewisu, bet pernai rusas susitvarkė su Grego Hardy pasipriešinimu.

„UFC Apex“ patalpose numatyti turnyrai keturis birželio savaitgalius iš eilės. Tikimasi, kad liepą turnyrai bus pradėti rengti ir kovų saloje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2020-05-31 13:55:44
Minimalūs Volkovo šansai pasipriešinti Blaydesui.
Atsakyti