„Man United“
90 min.
5
:
2
Atsinaujins po sek
„Bournemouth“
Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

  Po to, kai penktadienį UFC prezidentas Dana White‘as pareiškė, kad UFC pussunkio svorio kategorijos čempionui Jonui Jonesui už persikėlimą į sunkiasvorių divizioną ir dvikovą su Francisu Ngannou prašo tiek pinigų, kiek už antrą kovą su Tysonu Fury gavo boksininkas Deontay Wilderis (30 mln.), kovotojas užsipuolė D.White‘ą ir apkaltino jį melagystėmis.

J.Jonesas taip pat kaltino D.White‘ą, kad jis nori apjuodinti jo karjerą, tuo tarpu UFC prezidentas teigė, kad yra pasiruošęs sėsti prie melo detektoriaus, kad išsiaiškintų, kas sako tiesą, o kas meluoja.

Po „UFC on ESPN 9“ turnyro D.White‘as dar kartą prakalbo apie šią situaciją su J.Jonesu bei paaiškino, kodėl jis negalėtų gauti 30 mln. JAV dolerių už tokią dvikovą.

„Būti geriausiu visų laikų kovotoju nereiškia gauti 30 mln. JAV dolerių“, – sakė D.White‘as. „Reikia mokėti parduoti.. J.Jonesas dėl savęs yra padaręs daugybę dalykų. Jis sako, kad aš juodinu jo karjerą. Ar aš tai padariau? Tu pats padarei labai gerą darbą sutepdamas savo palikimą. Aš to nedariau.

J.Jonesas pasakė, kad nori tiek, kiek nori ir viskas. Ne taip vyksta gyvenimas. Kodėl jūs neskrendate pas savo vadovą ir nesakote, kad nesvarbu, kiek kompanija uždirba, aš noriu tiek ir tiek ir privalote man tiek duoti. Pažiūrėtume, kaip tai veiktų“.

Plačiau apie J.Joneso kaltinimus ir net grasinimus palikti organizaciją galite skaityti paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.