Valerie Loureda ir Macy Chiasson | Instagram.com nuotr

Valerie Loureda ir Macy Chiasson | Instagram.com nuotr

 Socialiniuose tinkluose sparčiai populiarėjanti talentinga „Bellator“ kovotoja Valerie Loureda (2-0) po naujausio šokio privertė pratrūkti UFC kovotoją Macy Chiasson (6-1). Moterys „twitter“ tinkle įsivėlė į žodžių karą.

„Aš jau nebegaliu susilaikyti. Ar tokią žinutę mes norime siųsti ne tik savo ateities lyderiams, bet ir visiems misoginistiniams vyrukams? Ar mes čia tam, kad kovotume ir įkvėptume kitus, ar tam, kad didintume vyrų sekėjų skaičių ir šoktume striptizą?“, - klausė M.Chiasson.

V.Loureda jai atsakė, kad neturi nieko bendro su noru turėti daugiau sekėjų vyrų, o tiesiog rodo pasauliui savo pomėgį šokti, lygiai taip pat, kaip M.Chiasson demonstruoja savo tatuiruotes. V.Loureda pridėjo norinti įrodyti, kad moterys MMA kovotojos gali būti stiprios ir seksualios vienu metu bei rasti savo vietą srityje, kurioje dominuoja vyrai.

„Ar tikrai tu tai reprezentuoji? Kai kuriems iš mūsų rupi moterų MMA ir apskritai moterų sporto kokybė. Tu pardavinėji seksą, o ne MMA“, - atkirto M.Chiasson.

MMA kovotojų žodžių karas | „Twitter“ nuotr.

MMA kovotojų žodžių karas | „Twitter“ nuotr.

V.Loureda nepasidavė: „Aš pardavinėju seksą, nes gimiau kitokiame kūne nei tu ir todėl, kad esu ispanų kilmės? Aš kovoju narve kaip ir tu, o kai nesu narve, tada esu labai moteriška. Tokia gimiau. Nustok rodyti man neapykantą.“

MMA kovotojų žodžių karas | „Twitter“ nuotr.

MMA kovotojų žodžių karas | „Twitter“ nuotr.

M.Chiasson tuomet pareiškė, jog V.Loureda per siaurai žiūri į moteriškumo sąvoką ir pasiūlė jai rimčiau padirbėti treniruotėse, kad vieną dieną patektų į UFC.

Šiuo metu abi kovotojos laukia naujienų iš savo organizacijų, kada joms reikės pasirodyti narve. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tomas
2020-05-31 06:20:54
Eina nx tas Macy transvestitas, tegul uzsipisa, o Loureda tai barbenciau kol kotas nuluztu
Atsakyti