Žydrūnas Savickas ir Oleksijus Novikovas | Youtube.com nuotr.

Žydrūnas Savickas ir Oleksijus Novikovas | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį „World‘s Ultimate Strongman“ organizuotame renginyje krito dar vienas pasaulio galiūnų rekordas. Ukrainietis Oleksijus Novikovas 100 kg svarmenį per kiek daugiau nei minutę iškėlė 11 kartų. Ankstesnis pasaulio rekordas priklausė amerikiečiui Brianui Shaw (10).

O.Novikovo bandymą stebėjo ir teisėju paskirtas lietuvis Žydrūnas Savickas. Vienas stipriausių visų laikų žmonių pareiškė, kad platforma, ant kurios padėtas svarmuo, gali būti per aukšta ir viršyti 15 cm. Ją išmatavus, Ž.Savicko nuomonė pasitvirtino. Po kelių minučių platformos aukštis buvo sumažintas, o ukrainietis galėjo siekti rekordo pagal visus reikalavimus. Laimei, papildoma pertrauka O.Novikovo neišmušė iš vėžių.

Rekordinis bandymas:

„Labai pavargau, bet esu laimingas. Čia matau tik kamerą, bet jaučiu visų sirgalių palaikymą. Ačiū Jums. Mano artimiausi planai yra susiję su Europos galiūnų čempionatu rugpjūčio mėnesį. Tikiuosi, kad ten iškovosiu titulą“, - sakė ukrainietis.

O.Novikovas pernai tapo stipriausiu Ukrainos žmogumi.

Pilna transliacija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.