Stevenas Thicot | zalgiris.lt

Stevenas Thicot | zalgiris.lt

 Prieš mažiau nei savaitę Jungtinėse Amerikos Valstijose praūžė mirtimi pasibaigęs skandalas, kuomet policijos pareigūnas keliu užspaudė afroamerikiečio George’o Floydo kaklą ir šis mirė.

Po tokio žiauraus ir tragiškai pasibaigusio Mineapolio policijos elgesio ne vienas žmogus išreiškė savo nuomonę apie tai, netrūko ir riaušių ar protestų.

Savo nuomone apie tai pasidalino ir „Kauno Žalgiryje“ žaidžiantis Stevenas Thicotas. 33-ejų metų prancūzas, kuris, prieš atvykdamas į Lietuvą, žaidė būtent JAV.

S.Thicotas yra pasibaisėjęs jau buvusių policininkų elgesiu, pasisakė už tai, kad jie visi būtų įkalinti iki gyvenimo pabaigos ir priminė, kad tai tikrai ne pirmasis juodaodis, kurį nužudė policininkai.

„Nuo kur pradėti? Aš jau net nežinau! Vakar, dar vienas juodasis brolis prarado savo gyvybę, ai, ne, ne, ne, BUVO NUŽUDYTAS prieš daugybę žmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kaip tokie dalykai dar gali vykti 2020-aisiais? Kada, po velniais, visą tai pasibaigs?

Ar gali man kas paaiškinti, kaip galima taip elgtis su neginkluotu žmogumi, kuris jau guli ant žemės ir yra su antrankiais?

Mes visi matėme to policininko velnišką žvilgsnį, kuomet jis keliu spaudė George FLOYD kaklą, nors šis ne kartą sakė, kad „Aš negaliu kvėpuoti“. Ar atsimenate šį sakinį? Mes visi jį atsimename, nes tą patį sakė ir kitas mūsų brolis – ERICAS GARNERIS, kurio likimas prieš kelis metus buvo toks pat –jį nužudė policijos pareigūnai ir tai buvo dar viena mūsiškio mirtis.

Pakalbėkime ir apie tą menkystą žmogų, kuris vietoje to, kad būtų sustabdęs savo kolegą dėl netinkamo elgesio prieš George’ą Floydą, apsimetė per daug užimtų, bandydamas išskirti susirinkusius žmones, kaip koks kietuolis, laikydamas ginklą savo rankose ir pasiruošęs jį panaudoti.

Aš dažnai sakau savo draugui, kad jei būčiau labai įžymus žmogus, mano gyvybė jau būtų atimta, nes aš negaliu ramiai žiūrėti į neteisybę ir apie tai aš kalbėčiau labai garsiai, nes šiame pasaulyje daug dalykų yra ne savo vietoje,

Visi tie gyvuliai, kurie prisidėjo prie George’o mirties, turi būti įmesti į kalėjimą iki jų gyvenimo pabaigos ir tada kaliniai susitvarkytų su jais.

Ilsėkis ramybėje, George’ai Floydai!“, – socialiniame tinkle prieš kelias dienas rašė S.Thicotas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Dovis
2020-05-31 19:52:09
Tokius pyderus sušaudyt.. Fuk the police
Atsakyti
O gal
2020-05-30 21:02:08
Buvo už ką. Šiaip sau policininkai nesikabinėja. ..
Atsakyti
Vilnietis
2020-05-31 18:50:26
Bandote pateisinti nuzudyma?
Kunu
2020-05-30 20:47:04
Visi Jankūnai zmogzudziai
Atsakyti
siplnai troli, silpnai
2020-05-30 21:37:33
O va kad troliai yra zmonijos atliekos bei parazitai, tai faktas