Conoras McGregoras ir Artiomas Lobovas | „Twitter“ nuotr.

Conoras McGregoras ir Artiomas Lobovas | „Twitter“ nuotr.

 UFC žvaigždės Conoro McGregoro treniruočių partneris ir geras bičiulis Artemas Lobovas Rusijos žiniasklaidai papasakojo, kaip jie susipažino bei atskleidė istoriją, kaip C.McGregoras jį išgelbėjo nuo gatvės muštynių ir policijos.

„Tada jis dar nebuvo toks Conoras McGregoras, koks yra dabar – pasaulinio lygio žvaigždė. Tada jis buvo tik vaikis iš sporto salės, kuris sunkiai treniruodavosi. Prisimenu, kad niekas nenorėjo su juo sparinguotis, nes jis tai darydavo labai kietai, be šalmų ir su mažomis pirštinėmis. Norėjau sau kažką įrodyti ir supratau, kad jeigu noriu būti tokio pat lygio kovotoju, privalau su juo treniruotis. Niekada neatsisakinėjau.

Kartais viskas klostydavosi taip sunkiai, kad įsikišdavo treneris ir nutraukdavo sparingus. Su Conoru sekmadieniais užsidarydavome sporto salėje, nes jis turėjo raktą nuo jos. Būdavome be trenerių, tik mes du. Po jų kartais net neprisimindavau savo vardo, galvoje tiesiog zvimbdavo. Nepaisant to, man tai patiko. Maniau, kad būtent tokių treniruočių man ir reikia. Dabar mes pakeitėme požiūrį, tačiau malonu prisiminti tuos laikus. Tokių sparingų metu buvo grūdinama mūsų draugystė sporto salėje.

Galiu jums papasakoti istoriją, kaip Conoras mane išgelbėjo nuo policijos. Išėjome į lauką, aš pradėjau ginčytis su vienu iš airių. Viskas ėjo link to, kad gatvėje būtų įvykusios muštynės, tačiau Conoras patraukė mane už rankovės. Pasisukau, nes nesupratau, kas vyksta, o tada pamačiau, kad netoliese stovi policija. Jie netrukus atėjo prie manęs, pradėjo kažko klausinėti, tačiau Conoras viską paaiškino ir sutvarkė. Jis tiesiog jėga mane išsivedė. Gerai, kad jis padėjo, nes kitaip galėjo įvykti katastrofa – kažkam tektų vykti į ligoninę, o man – į policiją“, – pasakojo A.Lobovas.

33-erių metų A.Lobovas per MMA karjerą yra iškovojęs 14 pergalių, 15 pralaimėjimų ir 1 lygiąsias, o pastaruoju metu kaunasi kovų be pirštinių organizacijoje „BKFC“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kas buti
2020-05-30 17:19:10
Keliaves i ligonine tai tik lobovas
Atsakyti