Silveris | Scanpix nuotr.

Silveris | Scanpix nuotr.

NBA ketvirtadienį planuoja surengti balsavimą, kuriame būtų nuspręsta dėl lygos sezono pratęsimo ir vis labiau tikima, kad jis bus pratęstas.

Pranešama, jog lygos komandos labiausiai palaiko idėją, pagal kurią sezoną tęstų 22 komandos, o rungtynės būtų žaidžiamos Disnėjaus pramogų parke. NBA planuoja, kad sezono pratęsimas startuotų liepos mėnesio pabaigoje.

Tokiu formatu iš pradžių būtų išsiaiškintos Rytų ir Vakarų konferencijų atkrintamųjų dalyvės. Tokiu atveju šansą į atkrintamąsias užsikabinti gautų šiuo metu už jos ribų esančios Naujojo Orleano, Fynikso, Portlando, Sakramento, San Antonijaus ir Vašingtono komandos.

Vienaip ar kitaip, vis mažiau realu, jog sezoną tęs visos 30 komandų.

Tam, jog sezonas būtų tęsiamas, reikia, jog sutiktų 75 proc. komandos vadovų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Sera
2020-05-30 08:36:03
Ar turite nesusipratimų su savo meiluže, dėl kurio įvyko skyrybos, ir bandėte susitaikyti su juo, tačiau jis nesuteikia jums teigiamo atsakymo ir jaučiate, kad jūsų santykiuose kažkas vyksta ne taip, ir jums reikia greito sprendimo , susisiekite su dr. Ajayi šiandien ir įsitikinkite, kad jūsų meilės gyvenimas bus gražiausias su buvusiais žmonėmis. Dr. Ajayi padėjo man atkurti taiką mano namuose, nes mano vyras paliko mane 9 mėnesiams ir gyveno su kita moterimi ir niekada nenorėjo grįžkite namo, bet padėjęs burtų žinovui dr. Ajayi jis grįžo namo praėjus 3 dienoms po to, kai dr. Ajayi padarė galingą atkūrimo burtą. Taigi, jei jums reikia greito sprendimo jūsų santykiuose ar santuokoje pasitelkiant rašybos rašytoją, susisiekite su dr. Ajayi dabar el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „Viber / Whatsapp“: +2347084887094
Atsakyti