Sulaikytas teisėjas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Sulaikytas teisėjas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Garsus Slovėnijos futbolo teisėjas 40-metis Slavko Vinčičius buvo apklaustas policijos. Tokią informaciją pranešė „24 Sata“ portalas. Anot pranešimo, policijos reido metu S.Vinčičius buvo kambaryje su dar 26 vyrais ir 9 moterimis. Patalpoje netrūko ginklų ir kokaino.

Skelbiama, kad kaltinimai narkotikų ir nelegalių ginklų laikymu neapsiribos. Ruošiamasi pareikšti įtarimus ir prostitucijos tinklo sukūrimu.

Tiesa, teigiama, jog S.Vinčičius prostitučių tinklo vadeivų nepažinojo, o kambaryje buvo, nes neva norėjo jų paslaugų, nors pats teisėjas turi savo versiją. Manoma, kad prostitučių tinklo lyderė buvo Tijana Maksimovič. Ji yra Serbijos realybės šou žvaigždė ir modelis.

Slovėnijos žiniasklaida tikina, kad po arešto S.Vinčičius buvo apklaustas. Jis aiškino asmeniškai nepažįstantis įtariamųjų ir sakė atsidūręs netinkamoje vietoje netinkamu laiku.

„Tai didžiausia klaida mano gyvenime. Buvau susitikime su verslo partneriais. Tada mus pakvietė į netoliese vykusį vakarėlį. Ten buvo gal 40 asmenų. Po policijos reido buvau sulaikytas ir apklaustas. Paaiškinau, kad tų žmonių net nepažįstu. Jie man leido išvykti“, - aiškino S.Vinčičius.

Policija tęsia tyrimą ir kol kas teisėjui kaltinimų nesiruošia pateikti. S.Vinčičius atsisakė komentuoti apie tai, kaip šis incidentas paveiks jo ateitį futbole. Jis tikino, kad dabar galvoja tik apie savo šeimą ir tikisi, kad artimieji supras situaciją.

Slovėnas nuolat buvo kviečiamas teisėjauti UEFA Čempionų bei Europos lygų rungtynėms. Šiame sezone jis teisėjavo „Man City“ rungtynėms su Donecko „Shakhtar“, „Liverpool“ – su „Genk“, „Bayer“ – su „Porto“. S.Vinčičius darbavosi ir rinktinių rungtynėse. 2012 m. jis švilpė per pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynes tarp Lichtenšteino ir Lietuvos rinktinių. Tada mūsiškiai laimėjo 2:0, o teisėjas išdalino 8 geltonas korteles (lietuviams – 5).

2012 m. S.Vinčičius darbavosi ir Panevėžyje, kai „Ekranas“ Čempionų lygos atrankoje 2:1 įveikė „Shamrock Rovers“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.