Alexa Bliss ir Jerry D'Erasmo | Instagram.com nuotr

Alexa Bliss ir Jerry D'Erasmo | Instagram.com nuotr

 116 tūkst. „youtube“ prenumeratorių turintis „JDfromNY206“, kurio tikrasis vardas Jerry D‘Erasmo užsitraukė viso amerikietiškų imtynių pasaulio rūstybę.

Žinomas „youtuberis“ persistengė, komentuodamas imtynininkės Alexos Bliss (tikrasis vardas Alexis Kaufman) sugebėjimus: „Garantuoju, kad ji yra viena iš tų moterų, kuri tik atsigula ir nieko nedaro. Įsivaizduojate, ką reikštų būti lovoje su Alexa Bliss? Jei ji ten pasirodytų taip pat, kaip ringe? Siaubinga. Vien tik išvaizda ir jokio turinio.“

View this post on Instagram

JD From NY on “Off The Script” disgusting comments towards Alexa Bliss. In no way is this okay or acceptable. JD has been vocal on his dislike to Alexa in the past. Alexa Bliss comments about the video saying “HOW DARE YOU discredit my work in such a disgraceful way” As WWE superstars like Braun Strowman, Sonya Deville and more has voiced their opinions on this topic and so has others in the wrestling community. #houseofcolors _____________________________ Follow us on Twitter: @houseofcolors_ and subscribe to us on YouTube/invincibleyoungempire _____________________________ #alexabliss #jdfromny206 #offthescript #podcast #wwe #disgustingcomments #culture #evolve #prowrestling #wrestling #wrestlingnews #wrestlingcommunity #wweraw #smackdown #wwenxt #wwebacklash #wwesuperstars #endbullying #socialmedia #twitter #reactions #greatness #standtogether #comment #follow #media #positivevibes #peace #love

A post shared by House of Colors (@houseofcolors_) on

J.D‘Erasmo komentarai sulaukė ypač neigiamos reakcijos dar ir todėl, kad visai neseniai mirė vos 22-ejų metų Japonijos imtynininkė Hana Kimura. Įtariama, kad ji nusižudė, neatlaikiusi internetinių patyčių.

A.Bliss neseniai taip pat priminė tragišką H.Kimuros atvejį: „Jau rašiau apie tai sausį, bet matau, kad reikia žmonėms priminti, jog internetinės patyčios yra rimtas dalykas, o žodžiai gali rimtai paveikti kitą žmogų. Nepažinojau Hanos asmeniškai, bet man plyšta širdis dėl šio įvykio.“

Kitos amerikietiškų imtynių atstovės, kaip Paige ir Lexi Kaufman, susivienijo, pareiškdamos, kad visam laikui užblokuos J.D‘Erasmo ir pridėdamos, kad į patyčias reikia žiūrėti rimtai.

„youtuberis“ iš pradžių dar bandė ginčytis: „Aš tik paaiškinau, kad Alexa nepadaro savo darbo, ypač komandinėse kovose. Alexa Bliss yra išgalvotas televizijos personažas ir aš iš jo pasijuokiau. Jei būčiau kalbėjęs apie Alexis Kaufman, tada būtų kita istorija.“

Tuomet J.D‘Erasmo paskyrą „instagram“ tinkle užplūdo grasinimai mirtimi. Teigiama, kad internautai netgi surado jo tėvų telefonų numerius ir pradėjo jiems skambinėti bei rašinėti nepadorias žinutes. Tada „youtuberis“ nusprendė padėti tašką ir išplatino naują vaizdo įrašą, kuriame atsiprašė dėl savo komentarų.

28-erių A.Bliss į WWE pasaulį įžengė 2013 m. Iki tol ji siekė fitneso aukštumų ir netgi dalyvavo paties Arnoldo Švarcnegerio vardo „Arnold Classic“ varžybose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.