P. Malžinskas su teisėjais prieš Europos lygos rungtynes tarp Alkmaro AZ ir Tel Avivo „Maccabi | Organizatorių nuotr.

P. Malžinskas su teisėjais prieš Europos lygos rungtynes tarp Alkmaro AZ ir Tel Avivo „Maccabi | Organizatorių nuotr.

Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas Paulius Malžinskas ant savo facebook sienos šiandien pranešė, kad jo UEFA inspektoriaus karjera baigta. Anot P.Malžinsko, sprendimas priimtas remiantis LFF prašymu, kuris į UEFA buvo išsiųstas dar kovo 24 dieną.

Priminsime, kad P.Malžinskas beveik prieš metus buvo nušalintas nuo veiklos Vykdomajame komitete, o šių metų kovo pradžioje paskelbė, kad kandidatuos į LFF prezidento postą.

Sportas.lt primena, kad panašią baigtį numatė dar praėjusią vasarą. Kaip savo įraše tvirtina P.Malžinskas, panašios baigties tikėjosi ir jis.

Priminsime ir tai, kad Lietuvos futbolo federacija Vilniaus regiono futbolo sąjungai skiria nemokamų valandų stadione, o federacijai pavaldi Lietuvos futbolo teisėjų asociacija – teisėjus. Ar šioje istorijoje jau galime dėti tašką, sužinosime vėliau.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

R
2020-05-29 14:26:02
inspektoriai loja, bet karavanas juda toliau...
Atsakyti
fakteliai
2020-05-29 13:07:01
Faktai tokie:
1. Kai tik Malžinskas įvardijo, kad Vilnius balsuos prieš Pukelio kandidatūrą į LFF viceprezidentus, jam buvo uždarytos Vykdomojo komiteto durys.
2. Kai tik Malžinskas pranešė, kad jis bus kandidatas į LFF prezidentus, jis buvo išmestas iš UEFA inspektorių.
3. LFF per karantiną nukėlė tiek metinę Konferenciją, tiek Vykdomojo komiteto posėdžius, bet kreiptis į UEFA dėl sąskaitų suvedinėjimo rado laiko ir noro.

Atsakyti
evaldas
2020-05-29 12:48:07
Laikykis Pauliau
Atsakyti