Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

 Patyręs bokso agentas Jimmy Burchfieldas pateikė Mike‘ui Tysonui pasiūlymą dėl sugrįžimo į ringą.

J.Burchfieldas siūlo rimtą, o ne parodomąją kovą prieš 32-ejų metų amerikietį Joe Cusumano (18-3, 16 nokautų), kuris yra aktyvus sunkiasvoris boksininkas. Anot agento, kovai būtų numatyti 6 arba 8 raundai. Tiesa, J.Burchfieldas M.Tysonui siūlo vos 1 mln. JAV dolerių. Bokso legenda galėtų uždirbti kur kas daugiau, pasirinkęs geriau žinomą varžovą.

„Jei Mike‘as nori rimtai grįžti į ringą, mes jam siūlome 6-8 raundų kovą prieš Cusumano. Po tris mėnesius trukusios koronaviruso pandemijos žmonės nori rimtų, o ne parodomųjų kovų. Tysonas yra elitinio lygio boksininkas. Jis ne kovotojas be pirštinių ir ne imtynininkas. Mes norime suorganizuoti tikrą, rimtą, profesionalią bokso kovą. Cusumano būtų pirmas rimtas Tysono varžovas per 15 metų. Šita kova parodytų, kokiame lygyje dabar yra Tysonas. Tada galėtume padaryti išvadą, ar jis realiai galėtų mesti iššūkį Joshua, Wilderiui bei Fury“, - kalbėjo J.Burchfieldas.

Kovų be pirštinių organizacija M.Tysonui siūlė net 20 mln. JAV dolerių, bet amerikietis šį pasiūlymą atmetė. Dabar kalbama, kad jie statymus pakels dar labiau. M.Tysonas taip yra atmetęs pasiūlymą vykti kautis į Australiją su buvusiu regbininku. Ten jam buvo siūloma panaši suma kaip ir už kovą su J.Cusumano.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.