Mike'as Tysonas ir Dana White'as | asmeninio archyvo nuotr.

Mike'as Tysonas ir Dana White'as | asmeninio archyvo nuotr.

 Airis Conoras McGregoras per keletą pastarųjų savaičių sulaukė gausybės iššūkių iš kitų kovotojų, o ir pats metė „pirštinę“ ne vienam varžovui.

Ketvirtadienį C.McGregoras pranešė, kad sutinka kautis tarpinėje svorio kategorijoje su Andersonu Silva, anksčiau ragino Nate‘ą Diazą pasirašyti trečiosios kovos kontraktą, taip pat norėjo kovos bokso ringe su Oscaru de la Hoya. Nepaisant visų kalbų, UFC prezidentas Dana White‘as tikina, kad šiuo metu su C.McGregoru neveda jokių derybų ir aiškina, kad jam protingiausia būtų palaukti Chabibo Nurmagomedovo bei Justino Gaethje kovos.

„Su Conoru jau ilgą laiką nekalbėjome apie kovas. Dabar jis sėdi namuose ir sulaukia iššūkių iš praktiškai visų kategorijų kovotojų. Kas bus kitas? Aš jau laukiu, kada Danielis Cormier jam mes iššūkį ir, žinant Conoro asmenybę, jis tikrai jam atsakys. Aš manau, kad Conorui dabar reikia palaukti pagrindinės kovos lengvo svorio kategorijoje. Tada situacija bus aiškesnė“, - teigė D.White‘as.

Ch.Nurmagomedovas ir J.Gaethje veikiausiai kausis ne anksčiau nei rugsėjį. D.White‘as norėtų, kad šios kovos laimėtojas vėliau gintų diržą prieš C.McGregorą.

 UFC prezidentas dar kartą patikino, kad Jono Joneso ir Francio Ngannou kova neįvyks, nes piniginiai reikalavimai buvo neįgyvendinami.

„Aš vienaip vertinčiau situaciją, jei Jonesas ateitų ir sakytų, kad nori nedidelio honoraro pakėlimo dėl tokios kovos. Tai, ko jis reikalavo, buvo visiškai nelogiška. Visų pirma, Jonesas turi ką veikti pussunkio svorio kategorijoje, revanšas su Dominicku Reyesu tikrai turi daug prasmės. Ar po kovos su Ngannou Jonesas liktų sunkiasvoriuose ir mėgintų ten kovoti dėl čempiono diržo? Netikiu tuo. Anksčiau jis niekada nenorėjo pereiti į aukštesnę kategoriją. Pagal tai, kokių pinigų jis reikalauja, kova su Ngannou niekada neįvyks. Turbūt negalėtum rasti blogesnio laiko prašyti tokių pinigų, nei dabar“, - kalbėjo D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat papasakojo, ką girdėjo apie Mike‘o Tysono sugrįžimą į ringą: „Iš karto sakiau, kad nenorėčiau jo sugrįžimo, netgi daviau jam laidą televizijoje, kad jis nesugalvotų grįžti į ringą, tačiau Mike‘as yra suaugęs žmogus, jis gali daryti ką nori. Jis labai stiprus, atrodo atgavęs „sprogstamąją“ jėgą ir įgijęs puikią fizinę formą. Kiek man teko girdėti, jie jau paruošė Tysonui varžovą. Tai bus kažkas didelio. Jis sakė, kad jo akyse vėl dega ugnis, kad jis vėl jaučia azartą ir nori grįžti, todėl ir aš pakeičiau pradinę savo nuostatą ir dabar jį visiškai palaikau. Tikrai nueisiu į Tysono sugrįžimo kovą. Man nesvarbu, ar ten leis sirgalius, ar ne. Aš rasiu būdų, kaip ten patekti.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaka
2020-05-29 14:06:38
Tai, kad tas Tyson pasirodė wrestiling kažkur čia, tai pakrutėjo 30 sek ir sulėtėjo matosi senukas, vos kojas dėlioja... koks ten ringas jam.... nustebintų jei išeitų iš jo savom kojom
Atsakyti
Saimis
2020-05-29 18:06:13
Parodomoji kova keturių raundų , o kur išėjo į weed long tik dėl reklamos ten tik vaidyba