Rose Namajunas | Instagram.com nuotr

Rose Namajunas | Instagram.com nuotr

 Buvusi lietuvių kilmės UFC pasaulio čempionė Rose Namajunas į narvą gali sugrįžti liepos 11 d., kai yra numatytas „UFC 251“ turnyras.

„Combate“ pranešė, kad UFC veda derybas su R.Namajunas ir brazile Jessica Andrade dėl revanšinės jų kovos. Vėliau šią informaciją patvirtino ir kitos žiniasklaidos priemonės.

R.Namajunas ir J.Andrade turėjo kautis „UFC 249“ turnyre, bet dėl netekčių Pato Barry šeimoje R.Namajunas atsisakė dalyvauti turnyre. Brazilei dar buvo bandoma surasti naują varžovę, tačiau ji galiausiai grįžo namo.

Pirmoje tarpusavio kovoje 2019 m. gegužės 11 d. R.Namajunas dominavo pusantro raundo, bet J.Andrade vienu sėkmingu veiksmu iškovojo pergalę, kai numetė varžovę galva žemyn ir taip ją nokautavo. Manoma, kad revanšinės kovos laimėtoja taps kita kinės Weili Zhang varžove dėl pasaulio čempionės diržo.

„UFC 251“ turnyro programoje anksčiau buvo įrašytos dvi kovos: Paige VanZant prieš Amandą Ribas ir Frankie Edgaras prieš Pedro Munhozą.

Pastarąją naktį taip paskelbta, kad liepos 25 d. vyksiantį UFC turnyrą turėtų „vainikuoti“ Roberto Whittakerio ir Darreno Tillo dvikova. Teigiama, kad abu kovotojai jau davė žodinį sutikimą, o šis turnyras turėtų vykti kuriamoje UFC kovų saloje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.