Jordanas | Scanpix nuotr.

Jordanas | Scanpix nuotr.

Vašingtono „Wizards“ komandoje žaidęs Michaelas Jordanas pasirūpino, kad būtų iškeistas prieš jį nešvariai kalbėjęs buvęs bendraklubis.

Tai atskleidė kartu su NBA legenda kalbėjęs Richardas Hamiltonas.

R.Hamiltonas pasakojo, kad buvęs „Wizards“ krepšininkas Laronas Profitas treniruotėje po vienos atakos M.Jordanui pasakė: „Tu negali manęs dengti su savo pasenusiais keliais“.

Po kelių mėnesį L.Profitas po mainų turėjo persikelti į Orlando „Magic“ ekipą.

M.Jordanas prieš apsivilkdamas „Wizards“ marškinėlius dirbo komandos vadyboje ir sugrįžęs į aikštę toliau turėjo didelę įtaką komandos sprendimams.

Po mainų „Wizards“ paliko ir tas pats R.Hamiltonas, jis 2002 metais persikėlė į Detroito „Pistons“ ekipą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

egis
2020-05-29 18:11:00
M.Jordan ištikrųjų buvo ir liks krepšinio istorijoj, kaip vienas įspūdingiausių žaidėjų, bet žmogiškom sąvybėm tikrai toli gražu nebuvo ir tikriausiai nebus pavyzdžiu kitiem krepšinio karjierą pradedantiems. Tas jo susireikšminimas iki to ,kad joks žaidėjas neturi teisės net pajuokaut jo adresu, nes tai tikrai nebuvo kažkas įžeidžiančio jį kaip žmogų, kad reikalaut tą žaidėją pašalint iš komandos. Nebent ištikrųjų, kaip ir sako quNNcy, galbūt tai tik eilinis gandas apie M.Jordano bendravimo būdą, kad galima būtų sukūrt straipsnelį.
Atsakyti
quNNcy
2020-05-29 14:00:33
Jei cia ne antis kokia tai truksta zodziu,virsune... isizeide mat ponas,va tokiu loxu niekada nevirskinau ir nevirskisiu,lbj i ta sarasa irgi galima itraukti,per savo liezuvi irgi ne vienas buvo ismestas,mainomi,tame tarpe ir treneriai...
Atsakyti