Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Visai neseniai kovinio sporto žvaigždė airis Conoras McGregoras „twitter“ tinkle nusprendė sudaryti geriausių visų laikų MMA kovotojų ketvertą, kuriame sau skyrė antrą vietą. Anot airio, geriausias visų laikų kovotojas yra brazilas Andersonas Silva, trečioje vietoje rikiuojasi kanadietis Georgesas St-Pierre‘as, o ketvirtoje – amerikietis Jonas Jonesas.

Toks sąrašas sukėlė didžiules diskusijas, į kurias įsivėlė ir kiti MMA kovotojai, nesutinkantys su tokiu sąrašu. Visgi ir pats C.McGregoras nusprendė pakeisti nuomonę bei po savo trenerio Johno Kavanagho įrašo apie tai, kaip C.McGregoras lenkia A.Silva, G.St-Pierre‘ą ir J.Jonesą, save pakėlė į pirmą geriausių visų laikų kovotojų vietą.

„Galite ginčytis visą dieną apie tai, kas yra geriausias visų laikų kovotojas“, – rašė J.Kavanaghas. „Tačiau geriausias kovotojas MMA istorijoje yra išmatuotas ir neginčijamas. Nėra nieko net arti to“.

J.Kavanaghas palygino keturių kovotojų – A.Silvos, C.McGregoro, G.St-Pierre‘o ir J.Aldo turėtus titulus, greičiausius nokautus UFC ir kitose organizacijose, į turnyrą pritrauktus pinigus už transliacijas ir bilietus, nokautus, skausmingus veiksmus ir bendrą kovų rekordą.

Nors palyginimas yra gana ginčytinas, tačiau reikia pripažinti, kad kai kuriais aspektais su C.McGregoru lygintis negali niekas.

C.McGregoras dvejose skirtingose organizacijose turėjo po du skirtingų svorio kategorijų čempiono diržus, taip pat jis pritraukia daugiausiai transliacijų pardavimų ir dalyvavo daugiausiai iš bilietų uždirbusiame UFC turnyre. Tiesa, nors J.Kavanagho patalpintame paveiksliuke nurodyta, kad C.McGregoro greičiausia pergalė nokautu buvo iškovota per 3 sekundes, tačiau oficialiai ji iškovota per 4. Visgi net ir tai nekeičia to, kad C.McGregoras tai padarė greičiau nei bet kuris kitas su juo lyginamas kovotojas.

„Nepamirškite didžiausio nokautų procentinio santykio, greičiausio nokauto tiek UFC, tiek kitoje organizacijoje“, – pridėjo C.McGregoras. „Taip pat daugiausiai laimėtų titulų, daugiausiai nokautų skirtinguose divizionuose. Taip pat nepamirškite, kad aš esu suknistai geriausias“.

C.McGregoro nokautas per 4 sekundes:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ha
2020-05-29 13:40:51
Uzkniso jau rasiniai apie sita airiska gaidziuka su didele galva.
Atsakyti
Ateis kitas
2020-05-29 11:02:17
Ir bus narve su perplestu veidu pusiau be akiek be kelnaiciu su svancu pliku ji ziires daugiausiai nes fryku db yra pilna tai jis jai gales skelbtis geriausiu?? Nors habibas i vienus vartus kaip mokyklinuka sukale.. nu joo sakykim tada geriausias
Atsakyti
camp303
2020-05-29 10:04:38
Conoras suprato, kad būdamas kukliu netapsi geriausiu. Kvailas poelgis su tuo sąrašu, kai turi galimybę skirti sau visų laikų geriausio kovotojo titulą ir ja nepasinaudoji, tenkindamasis apgailėtina antra vieta.
Atsakyti
Belekas
2020-05-29 08:53:56
Kaip jis gali būti geriausiu jei nei karto neapgynes diržo kosmosas. jei kalba sukas apie ufc pritrauktus pinigus jo sutinku bet kad stipriausias visiška nesąmonė tegu tas kavasakis prabunda iš gražaus sapno ir sugryzta į realybę.
Atsakyti