Anglijos „Premier“ lyga | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lyga | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį Anglijos „Premier“ lyga paskelbė, kad 2019/20 m. sezoną planuoja atnaujinti birželio 17-ą dieną.

„Šiandien mes preliminariai sutarėme, kad rungtynes atnaujinsime birželio 17-ą dieną, tačiau ši data dar nėra patvirtinta, kol neįvykdysime visų reikiamų saugumo reikalavimų, nes visų dalyvių sveikata ir gerovė yra mūsų prioritetas“, – sakė „Premier“ lygos vadovas Richardas Mastersas. „Deja, tačiau rungtynės vyks be sirgalių, tačiau džiaugiamės, kad galėsime visas 92 rungtynes parodyti per televiziją. „Premier“ lyga ir mūsų klubai džiaugiasi, kad turi neįtikėtinus ir atsidavusius sirgalius, todėl svarbu užtikrinti, kad rungtynes namuose galėtų stebėti kuo daugiau žmonių. Žingsnis po žingsnio tęsiama darbus ir konsultuodamiesi su visais suinteresuotais subjektais judame link sezono atnaujinimo“.

Kai kovo viduryje buvo sustabdytas „Premier“ lygos sezonas, „Liverpool“ su 89 taškais po 29 rungtynių turi net 25 taškų persvarą prieš „Manchester City“ (57 tšk.) ir jiems liko iškovoti vos kelias pergales, kad pastarieji nebeturėtų net teorinių galimybių juos pasivyti.

Įdomesnė kova vyksta dėl vietos Čempionų lygoje. „Man City“ yra gavusi dviejų metų diskvalifikaciją, o tai reiškia, kad vietą Europos varžybose kitą sezoną gaus ir penktoje vietoje esantis klubas. Net penkios komandos yra per penkis taškus viena nuo kitos – „Manchester United“ (45 tšk.), „Wolverhampton Wanderers“ (43 tšk.), „Sheffield United“ (43 tšk.), „Tottenham Hotspur“ (41 tšk.) ir „Arsenal“ (40 tšk.).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.