Nemunas Dagilis | Asmeninio archyvo

Nemunas Dagilis | Asmeninio archyvo

Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto narys, Utenos apskrities futbolo federacijos prezidentas ir geras dabar jau buvusio vieno „Žalgirio“ vadovų Deivido Šembero draugas Nemunas Dagilis ant savo facebook sienos kėlė klausimus tiek „Žalgirio“ vadovei Vilmai Venslovaitienei, tiek Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui.

Priminsime, kad trečiadienį „Žalgiris“ išplatino savo oficialioje svetainėje išplatino žinutę, kad D.Šemberas palieka klubą. N.Dagilis savo žinutėje neslepia, kad D.Šemberas iš „Žalgirio“ buvo atleistas. Be to, vienas turtingiausių Lietuvos žmonių pabrėžia keistą „gero vyro visomis prasmėmis“ atsiradimą iš Gruzijos bei V.Venslovaitienės atidirbamą algą. Priminsime, kad nepaisant neigiamo klubo balanso, V.Venslovaitienės alga siekia beveik 5000 eurų.

N.Dagilio žinutė (kalba taisyta):

Gal, visgi, kas nors pakomentuotų, kieno klubas čia? Ar p.Vilmos Venslovaitienės, ar Vilniaus miesto ir jo gyventojų? Aš nekalbu apie dalis ir dalininkus, kai 80% biudžeto skiriama iš Vilniaus miesto savivaldybės lėšų.

Iš pradžių atleidžia p.ČESNAUSKĮ, paskui spaudos atstovą, paskui p.ŠEMBERĄ. Tuo metu klubo valdyboje atsiranda Gruzijos pilietis, matyt tikras profesionalas, o gal tiesiog geras VYRAS visomis prasmėmis..

Klausimas Vilniaus miesto Merui: p.Remigijau Šimašiau, ką mąsto miestas šiuo klausimu? Ar dotuojame toliau, o ponia ir toliau bando parduoti savo dalis ir klubas ritasi žemyn, ar bus kažkokie sprendimai? Gal paramą, visgi, reiktų perskirstyti vieną kartą?

Mano galva, lėšų trūkumas įjungia pavarą ieškoti rėmėjų ir taip atidirbti savo algą, kuri, mano galva, dabar didesnė už daugumos gamyklų CEO.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Drako
2020-06-01 23:00:53
Problema yra kita - prasidėjo masinis puolimas prieš Vilniaus sporto klubus, juos šmeižiant ir pateikiant tam tikrus skaičius, faktus savaip, alia panašiai į tiesą, kreipiantis į merą ir pan, tipo per didelės dotacijos. Tisiog tikslingai siekiama sužuldyti Vilniaus sporto klubus, tiek krepšinio Rytą, tiek futbolo Žalgirį. Pietų IV, B tribūna, nepastebite to? gal laikas vienytis ir atikirsti?
Atsakyti
Atleido ir ka
2020-05-29 18:35:43
Garsi pavarde fubolo aiksteje dar nereiskia auksto meistiskumo kabinetiniam darbe vien del ankstesniu nuopelnu futbolo aiksteje.

Jei rezultatai netenkina, reikia keisti kazka.
Atsakyti
Ziurim kas kalba
2020-05-29 18:34:15
Ta proga prisiminiau toki kluba is Utenos, kuris tiesiogine prasme nusirito greitai ir giliai i apacia - nuo pretendentu i medalius auksciausioje lygoje iki 3 lygos.
Atsakyti
sid vicious
2020-05-29 09:01:55
Pirmas klausimas tai kas tas dagilis ir koks jo iš viso reikalas, tegul savo uteną tvarko, kuri ten su vienu geriausiu stadionų mėgėjų lygoje plėšosi, kai miestas visai nemažus pinigus skiria. Antras klausimas, ką tas reiškia Žalgiris "ritasi", na yra du lygiaverčiai klubai pastaruoju metu sūduva sėkmingesnė buvo, pritaikykit tokią pačią logiką, bet kuriam kitam čempionatui ir matysit, kad nesąmoningas argumentas. trečias klausimas, jeigu jau žalgiris ritasi, tai ar kas nors suprato, ką realiai p. Šemberas veikia, na lyg ir už komplektaciją atsakingas buvo? tai patiko komplektacija?
Atsakyti
1987
2020-05-29 09:00:58
Žalgirio biudžėtas yra 3 mln eurų, iš Vilniaus Savivaldybės gauna 850 000 eurų, tai kaip tai gali būtų 80%?
Kažkas ne taip su matematika ponui...Klubas šiuo metu turi trys komandas kurios žais visose lygose A,pirmoje ir antroje..jaunimas ir vaikai žaidžia Elitinėje lygoje, dar Akademija ir tt....tai viskas iš klubo pinigus.Nesu aš ponios Vilmos gerbėjas,bet su jos atėjimu klubas pastoviai laimi medalius ir yra vienas iš Lietuvos futbolo lyderių.Daug kas nepamena 2009 rudenį,o aš pamenu kai klubas buvo pirmoje lygoje ir norėjome grįžti į A lygą, nuo 2010 metų klubo pasiekimai verti pagarbos ir pavydo daugeliui klubų.
Dėl Pietų IV - mes puikiai žinome viską ir nereikia mums patarimų iš tų kurie temoka......
Atsakyti
Tipo naujiena
2020-05-29 08:48:10
Prabilo Nemunas Dagilis. O kokie kiti futbolo klubai yra ne 100% išlaikomi miesto savivaldybių? Kauno Žalgiris yra miesto išlaikomas 100%? Ten lygiai ta pati situacija, tik biudžetas mažesnis, tai to pagrindu ir Administracijos išlaidos mažesnės. O apie varkes nesigirdi, nes ten viskas užgniaužta ir tabu nešti į viršų neskanius dalykus, nes tokia politika vedama krepšinio klube. Kitas skirtumas ir net iš blogesnės pusės, kad 100% biudžetas yra iš miesto savivaldybės. Tame skaičiuje KK Žalgiris remia, bet kai jo 100% savininkas savivaldybė, tai situacijos nekeičia, nes pinigai iš miesto. Iš rėmėjų apskritas nulis, tai liko rėmėjai kurie duoda tik sūrio ir vandens.

Su kitais klubais yra panaši situacija, išskyrus Trakus, Sūduvą, kurių nuosavų lėšų dalis įskaitant europos pinigus yra daugiau kaip du trečdaliai. Likusieji klubai praktiškai 100% priklauso nuo miesto savivakdybės.

Nerijus Dagilis gi buvo klubo Utenis vienas iš dalininkų. Iš to išeina, kad jis supranta savininko kailį ir būseną, problemas, galimybes. Iš šios pozicijos pasitraukė. Kur Nerijus Dagilis nuėjo? Į LFF vykdomąjį komitetą. Teisingai. Ką tai reiškia? Kodėl?

Nerijus Dagilis būdamas LFF vykdomojo komiteto narys nuo Utenos apskrities federacijos, žinodamas klubines problemas, galimybes gali kelti klausimus, siūlyti priemones, pritrauktiu rėmėjus, siūlyti sudaryti sąlygas Investuotojams ateiti ir t.t. Žodžių teisių ir galimybių turi begalę, lieka tik patapti kūrybišku, kad ir veikti tokiais metodais kaip versle. Nors versle jis arti nuliuko, nes tik vairą sukinėjo per "gonkes". Visa kita yra jo sumanaus broliuko sukurta ir netgi palaikoma. Tai va.

Tai ką Nerijus dagilis nuveikė, kad LT futbolo veidas keistųsi, turėdamas tokias galimybes, pradinį supratimą, nors su futbolo nei vaikystėje, nei jaunystėje visiškai nedraugavo ir meilės nebuvo. Tai ką jis veikia, postringauja ar užsiima kažkuo, kuo? Manau, kad problema yra gilesnė.

Dėl to ir kyla klausimas, ką veikia šis mistinis LFF vykdomasis komitetas, kas jį sudaro matome. Kokios asmenybės didesne dalimi suvokiame. Kiek ten žmonių norinčių, galinčių, mokančių nuveikti LT futbolo labui ir vesti jį spartaus vystymosi keliu?

Kodėl verslas, Investicijos į futbolą nežiūri, kai tai viena galingiausių, pelningiausių sporto šakų. Tai turbūt ir būtų didysis klausimas. O problemos sprendimas yra kad reikia tikrai keistis. Kodėl keistis ir keisti situaciją? Ką keisti? Kaip keisti? Klausimai verti būsimos, bet jau kitos trilogijos. Daugeliui net ne futbolo visuomenės tai tikrai aišku kaip atsakyti į keliamus klausimus, bet ar mistiniam vykdomam komitetui aišku, hm? Pvz, kai LFF paradui vadovauja gerb. Pukelis, tarp kita ko važinėjantis su savo nuosavu automobiliu su vardiniu numeriu "LFF". Tai šioje vietoje turbūt ir darosi aišku, kad tai yra nuosavas vykdomas komitetas, nuosava LFF, ups. Ir tai visų visiausias atsakymas turbūt į daugelį keliamų problematinių klausimų, tai turbūt atskleidžia požiūrį ir vertybes, kurios galimai LT futbolą gali nuvesti, BET KUR?
Atsakyti
Hmm
2020-05-29 10:12:09
Patiko man Jūsų labiau keliami klausimai, nei straipsnio p. Dagiliais. Kaip dabar pradėta šnekėti dėl seimūnų viešai (Youtube platformoje Juraičio vedamas kanalas) taip ir čia manau reiktų kelti viską į viešumą. Tik žinoma, su šitais veikėjais (mafijozais) būtų manau daug nelaimingų atsitikimų..
Lukas
2020-05-29 10:14:41
Matosi , kad rasonidiotas ar idiote :) nes yra tik viena tiesa - Nerijus Dagilis tikrai su futbolu nieko bendro neturejo :))) O Nemunas ....
Lukas
2020-05-29 10:24:21
Matosi , kad idiotas as ar idiote :) nes yra tik viena tiesa - Nerijus Dagilis tikrai su futbolu nieko bendro neturejo :))) O Nemunas ....
Hmm
2020-05-29 12:08:21
Patiko man Jūsų labiau keliami klausimai, nei straipsnio p. Dagiliais. Kaip dabar pradėta šnekėti dėl seimūnų viešai (Youtube platformoje Juraičio vedamas kanalas) taip ir čia manau reiktų kelti viską į viešumą. Tik žinoma, su šitais veikėjais (mafijozais) būtų manau daug nelaimingų atsitikimų..
2020-05-29 08:32:28
Per sezoną vidutiniškai po 2-3 kietus vyrus Venslovaitienė sudoroja, kaip vaikus. Patinka ar nepatinka, bet sugebėti klubui surasti eilę metų porą milijonų biudžetą, kai į stadioną ateina 200-300 žiūrovų, reikia neeilinių sugebėjimų. Vilniaus Rytui tokia direktorė labai praverstų.
Atsakyti
Treneris
2020-05-29 07:21:30
Visiskai pritariu p. Dagiliui, senai jau aisku kieno)). Vilma tiesiog visus laurus nori sau, Baga laimes a lyga be vargo, nes Sirmelis kaip ir austras mustos kortos, praeities treneriai, su Visa pagarba ju amziams ir karjeroms.
Atsakyti
monkey
2020-05-28 23:55:53
,Senuku,, klubas
Atsakyti
...
2020-05-28 22:38:48
O pietų 4 turi bent kokį balsą ar tik sugeba kreidutėm plakatėlius piešt?
Atsakyti
2020-05-29 08:34:39
Kartais visai gerais balsais p4 padainuoja.