Nadine Goncalves | Instagram.com nuotr

Nadine Goncalves | Instagram.com nuotr

 Neymaro mama Nadine Goncalves prieš kiek daugiau nei mėnesį nustebino daugelį, pranešdama apie romantiškus savo santykius su vos 23-ejų metų Tiago Ramosu, kuris dirba modeliu ir yra esporto komandos „4K Easy“ žaidėjas.

52-ejų N.Goncalves po keliolika dienų trukusių santykių išsiskyrė su T.Ramosu ir išvarė jį iš savo namų, bet jai užteko poros savaičių be savo „žaisliuko“ ir moteriškė nusprendė su juo susitaikyti, bent jau taip skelbia Brazilijos žiniasklaida. „Instagram“ paskyrose nei N.Goncalves, nei T.Ramosas nebuvo ištrynę nuotraukų, kuriose yra užfiksuoti kartu.

Anot „Extra“ žurnalo, T.Ramosas apsistojo San Paule esančiame bute, kuris yra netoli nuo N.Goncalves namų, todėl modelis dažnai gali lankyti savo mylimąją. Pažymima, kad butą savo vaikinui nuomoja pati Neymaro mama. 

Prieš tai skelbta, kad N.Goncalves įsiuto, sužinojusi apie ankstesnius T.Ramoso nuotykius su vyriškiais, todėl išspyrė jį iš savo namų. Pasirodė informacija, kad T.Ramosas draugavo su buvusiu Neymaro virėju Mauro, taip pat jį siejo romantiški santykiai su vietiniu aktoriumi Carlinhosu Maia.

Vėliau į viešumą išlindo ir 44-erių metų Rita Cumplido. Buvusi T.Ramoso mergina pareiškė, kad modelis smurtavo prieš ją ir sumušė ją vien iš pavydo.

Pats Neymaras į situaciją žiūri ramiai. Jis dar kartą patikino, kad savo mamai linki tik laimės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

KRC KOLDUNMENAS
2020-06-11 20:41:10
TAI VPŠ CIA JINAI PASIPISTU SU VISAIS NZN KIEK NUSLEPTA DAR BLT TA SAVALA DEL VALIUTOS
Atsakyti
Cha cha
2020-05-28 19:38:43
Grįžo, kad išpistų senę ir vyrėją
Atsakyti
egis
2020-05-28 20:03:45
Visą veiksmą užbaigiant su pačiu Neymaru. Ištikrųjų tai ta Neymaro mamytė labiau nesveika seksualiniuose santykiuose, nei tas vadinamas "žaisliukas".