Tchayi Tchamba Cyrille | fkriteriai.lt nuotr.

Tchayi Tchamba Cyrille | fkriteriai.lt nuotr.

Likus dviem dienoms iki A lygos atnaujinimo Vilniaus „Riteriai“ pasirašė sutartį su legionieriumi iš Kamerūno Tchayi Tchamba Cyrille. 22 metų puolėjas į Lietuvą atvyko dar prieš mūsų šalyje paskelbiant karantiną ir su komanda dalyvavo visose pokarantininėse treniruotėse.

„Kuo būsime konkurencingesni – tuo būsime stipresni. Tchamba nėra standartinis žaidėjas, jis į žaidimą įneša universalumo, tuo pačiu apsunkindamas varžovams gyvenimą. Tai žaidėjas, turintis potencialą, turintis daug noro ir, svarbiausia, žinantis tikslą.

Dar labai svarbu, kad jis yra komandinis žaidėjas, kuris dėl komandos pasiruošęs mirti aikštėje. Jis nevengia juodo darbo, jis klauso visų pastabų. Man asmeniškai tokie žaidėjai labai imponuoja“, – apie naujoką kalbėjo „Riterių“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.

Prieš atnaujintą čempionatą „Riterių“ peržiūroje dalyvavo trys legionieriai. Koks likimas laukia kitų dviejų, kol kas neaišku. Savo ruožtu T. Cyrille debiutas gali įvykti jau šeštadienį rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“. 

Benas
2020-05-28 21:00:14
Gerb. Budraiti, kad ir žinant tamstos didelę nemeilę ir antipatiją FC “Vilniaus Vyčiui”, kaip žurnalistas turėtum rašyti, kad Thamba jau metai Lietuvoje ir pernai žaisdamas už Vytį per 10 rungtynių pelnė 14 įvarčių ir šių metų kovo pradžioje buvo išnuomotas Riteriams!
Atsakyti