„Arvi“ stadionas | Sauliaus Čirbos nuotr.

„Arvi“ stadionas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Birželio 1 d. A lygos rungtynes tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ galės stebėti 300 žiūrovų. Tokį sprendimą priėmė Vyriausybė.

„Džiaugiamės, kad „Sūduvos“ futbolininkai jau per pirmąsias sugrįžtančios A lygos rungtynes jaus savo aistruolių palaikymą. Komandai tai yra labai svarbu, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Labai gaila, bet, deja, dėl žiūrovų skaičiaus apribojimo į rungtynes negalėsime įleisti visų norinčiųjų. Nusprendėme, kad šį kartą į stadioną galės patekti tik asmenys, turintys „Sūduvos“ sezono abonementą ar VIP kortelę, kuriuose nurodytos vietos yra nelyginės (pavyzdžiui, bet kurio sektoriaus, bet kurios eilės 1 vieta, 3 vieta, 5 vieta ir t.t.). Per kitas namų rungtynes į stadioną galės patekti lyginių vietų savininkai.“

Su viena kortele į stadioną galės patekti tik vienas asmuo, galimybė vaikams iki 12 metų stebėti rungtynes nemokamai šį kartą negalios.

Kaip numatyta Vyriausybės nutarime, į rungtynes galės patekti tik apsaugines kaukes dėvintys žiūrovai.

Stadione tarp žiūrovų turės būti užtikrinamas ne mažesnis nei 1 m atstumas, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius globėjus ir rūpintojus.

„Per „Sūduvos“ rungtynes pirmadienį prašome visų žiūrovų sėsti tik į kas trečią kėdę kas antroje eilėje, taip pat laikytis visų įprastų šiam laikotarpiui saugaus elgesio rekomendacijų, saugaus atstumo prie įėjimo į stadioną“, – kalbėjo V. Murauskas.

Rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ birželio 1-ąją Marijampolės „Hikvision“ arenoje prasidės 18 val.

Tukutujku
2020-05-28 16:30:17
Kodel reikejo pirmadieni varzybas daryt? Pas juos bus ir ziurovai ir pilna sudetis. Atrodo paskui ju uodega reikejo lakstyt. Ot butu savaitgali lose tai be ziurovu ne tokia motyvacija ir nevisi galetu lost. Tai butu iskart malku gave nuo Kauno Zalgirio.Bet ar taip ar taip gaus malku kaimeiciai pirmadieni kokia 0-3 , 0-4 nuo kauno.O kas bus kai i Vilniu atvarys su Zalgiriu tai vapse sutarkuos ta kaima :DDD pries banga vos vos... po pendelio :DDDDD ir tai vezeviciaus ranka :Ddd o jezau kaip nusivaziavo ta suduva... kazkoki senuka pasikviete treneriu,latviai buriasi... keista komanda tikras kaimas marė.... o europoj tai vapše :Ddd bus šakes. Gales pavydet Vilniaus zalgiriui kuris turi puikia komanda ir garantuotai zais europos lygoj!!!
Atsakyti
edmaz
2020-05-28 18:21:39
ei daunas gal nustok vartoti narkotikus ar esi psichiskai nesveikas cia nesupratau :D
Pazek
2020-05-28 19:02:16
Nei vartoja nei ka :) seip tiesa kad suduvai siemet prastos prognozes :/
Manau kad sunkiai net su medaliais siemet bus suduvai, bent man tai tiek Vilnius tiek Kaunas yra visa galva stipresnes komandos nei Suduva.Nepamirskim ir Riteriu, tie gi gali bet kada iššauti :)
VIRGIUS
2020-05-28 19:29:58
DEBILĖLI , PRANYK IŠ ETERIO