Arnoldas Švarcnegeris ir Vitalijus Kličko | Scanpix nuotr.

Arnoldas Švarcnegeris ir Vitalijus Kličko | Scanpix nuotr.

 Ukrainos bokso legenda Vitalijus Kličko užsienio žiniasklaidai papasakojo linksmą istoriją, kaip įkalbinėjo savo sūnų nueiti į Arnoldo Švarcnegerio gimtadienį.

„Gavau skambutį iš Arnoldo. Jis pakvietė mūsų šeimą į savo gimtadienį. Kai pradėjome krautis daiktus, sūnus sėdėjo prie televizoriaus ir žiūrėjo filmukus. Pasakiau, kad išjungtų televizorių ir apsirengtų, nes vykstame pas Arnoldą Švarcnegerį. Jis tada pradėjo murmėti, kad nenori niekur važiuoti ir kad leisčiau jam toliau žiūrėti filmukus“, - sakė V.Kličko.

Išvyka jau buvo suplanuota, todėl berniukas negalėjo vienas likti namie turėjo vykti kartu su šeima. Anot V.Kličko, jo sūnus buvo susierzinęs visą kelionę, kol pamatė, kas iš tikrųjų yra A.Švarcnegeris.

„Sūnus murmėjo visą kelionę, bet kai atvykome ir jis pamatė Švarcnegerį iš arti, tiesiog suakmenėjo. Tada jį užplūdo vaikiškas entuziazmas ir jis man pašnabždėjo į ausį: „Tėti, kodėl nesakei, kad vykstame į svečius pas Terminatorių?“, - juokėsi V.Kličko.

A.Švarcnegerio ir V.Kličko gyvenimai turi nemažai panašumų. Jie abu karjeras pradėjo nuo sporto, o vėliau pasuko į politiką.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.